Moja mała ojczyzna – Gmina Konopiska i jej mieszkańcy na historycznej fotografii

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach organizuje akcję „Moja mała ojczyzna – Gmina Konopiska i jej mieszkańcy na historycznej fotografii„.

GCKiR w ten sposób pragnie ocalić od zapomnienia zmieniające się oblicze gminy Konopiska. Dzięki akcji, powstanie zbiór starych fotografii.

Przekazane zdjęcia do GCKiR zostaną zeskanowane i zwrócone do właścicieli.

Szczegóły w informacji powyżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).