Mistrzostwa Europy modeli pływających w Konopiskach

Od 9 do 15 sierpnia na Pająku w Konopiskach odbywać się będą mistrzostwa Europy modeli pływających. Jak na razie zgłosiło się 175. zawodników i zawodniczek z 21. państw. We wszystkich klasach ma wystartować ok. 325 modeli.

Na imprezę będzie wstęp wolny.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Mistrzostwa Europy modeli pływających w Konopiskach”

  1. jery pisze:

    Na Pająku bardzo dobrze robi się imprezy, ale żeby zadbać o zbiornik, wyczyścić to już niema komu. Poprzedni wójt jaki był to był ale dwa razy za jego kadencji było czyszczenie. Była by czysta woda to ludzie by skorzystali. W innych gminach jakoś można. Na przykład Blachownia czy Koszęcin. Przecież oprócz tego zbiornika w tej gminie nic niema. Na Pająk przyjeżdżają harcerze i teraz w środku sezonu nawet nie mają się gdzie wykąpać. Nasza gmina umie tylko wywieszać zakaz kąpieli i umywać ręce.

    4
    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).