Mistrzostwa Europy modeli pływających w Konopiskach

Od 9 do 15 sierpnia na Pająku w Konopiskach odbywać się będą mistrzostwa Europy modeli pływających. Jak na razie zgłosiło się 175. zawodników i zawodniczek z 21. państw. We wszystkich klasach ma wystartować ok. 325 modeli.

Na imprezę będzie wstęp wolny.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).