Mini wysypisko przy Leśnej w Konopiskach

Przy ulicy Leśnej w Konopiskach, ktoś zaczął składować ubrania. Przypomina to już mini wysypisko, z którego nikt nie jest dumny. Jedna z mieszkanek poprosiła mnie o nagłośnienie tej sytuacji.

Miejsc takich w tej okolicy jest więcej.

Proszę gminę o interwencję w tej sprawie.

Jedna odpowiedź do “Mini wysypisko przy Leśnej w Konopiskach”

1. ciekwe pisze:

Na przeciwko kościoła w centrum Konopisk ubrania też walają się obok kontenerów PCK.
    Może gospodarz zrobi kiedyś z tym porządek. Ładna wizytówka w centrum wsi !