Mikołaj przyjedzie do Łaźca

W czwartek 5 grudnia do Łaźca przyjedzie Mikołaj. Z tej okazji, dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łaźcu, zaprasza wszystkie dzieci z okolic Łaźca i Wąsosza wraz z rodzeństwem na spotkanie z Mikołajem, które rozpocznie się o godz. 11:00.

W programie m.in. rozdawanie prezentów przez Mikołaja (rodziców proszę o kontakt z dyrekcją w tej sprawie) oraz przygotowana przez uczniów inscenizacja pt. „Mikołajkowa przemiana”.

3 odpowiedzi na “Mikołaj przyjedzie do Łaźca”

1. Pi Ter pisze:

Masz chłopie tematy do publikacji…..🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ wydarzenie nadające się na pierwsze strony gazet i do głównego wydania wiadomości….

• Glonojad pisze:

Najlepiej Pi Ter biadolić w kółko o oczyszczalni w hutkach albo jakimś baldydze czy żurku. Odskocznia też jest potrzebna. Ale dla Ciebie dzień bez afery w gminie to stracony dzień.

• Pi Ter pisze:

„Glonojad” Absolutnie nie chodzi o biadolenie, wyciąganie afer, czy inne rzeczy, tylko o rzeczy przyziemne, to czy Mikołaj będzie w Łaźcu akurat 06.12, kurde nowość w naszym kraju, będzie nie tylko tam, to tak jak by zacząć pisać o tym że w Konopiskach 24.12 odbędzie się pasterka, bo jest to takie wydarzenie że nigdzie indziej w tym terminie jej nie będzie….
      Proszę Cię jest masa bardziej istotnych spraw..