Mieszkanki Hutek nie muszą przepraszać właściciela oczyszczalni ścieków rybnych!

Joanna Tekiela poinformowała w mediach społecznościowych, że wczoraj zakończył się proces cywilny, który właściciel oczyszczalni ścieków rybnych w Hutkach wytoczył trzem mieszkankom Hutek. Chodziło o rzekome naruszenie dóbr osobistych właściciela oczyszczalni w programie telewizyjnym TVP przez mieszkanki Hutek.

Właściciel firmy Hur-Pol żądał przeprosin na antenie TVP, na łamach Gazety Wyborczej i zadośćuczynienia w wysokości po 6000 zł.

W pierwszej instancji, przed Sądem Okręgowym w Częstochowie mieszkanki wygrały. To nie spodobało się właścicielowi Hur-Polu, który wniósł apelację do Sądu Apelacyjnego w Katowicach. A ten wczoraj nie pozostawił złudzeń. Mieszkanki Hutek nie naruszyły dóbr osobistych właściciela oczyszczalni ścieków rybnych. Wyrok jest prawomocny.

Inwestor będzie musiał każdej z nich zwrócić po ok. 1800 zł kosztów sądowych.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

5 odpowiedzi na “Mieszkanki Hutek nie muszą przepraszać właściciela oczyszczalni ścieków rybnych!”

 1. Obywatel pisze:

  Brawo !!! Kolejny wygrany proces. Można ? można, a więc czas na zmiany w Hutkach i w gminie.
  Ciekawe jak teraz czuje się ten który chodzi po Hutkach, stawia wódkę albo bimber, gada pierdoły, rozsiewa kłamstwa, oraz namawia innych do nagonki na te mieszkanki.
  Jak się czujesz teraz ??? PRZEGRANY !!!
  Ciekawe ile to gorzały wypiją ze zgryzoty, w tej szczujni w Hutkach, gdzie spotykają się wiecie kto i z kim.

  22
  2
 2. Star pisze:

  Brawo Dziewczyny!!Dziekujemy za to że nie zważając na szykany bronicie interesów nas wszystkich!!Jestesmy z Wami!!

  23
  2
 3. Z Hutek pisze:

  Wojcie wstyd żeby ludzie musieli chodzić po sądach a Ty siedzisz mało że nie pomagasz to jeszcze wszystko utrudniasz

  22
  3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).