Mamy dwóch mistrzów Polski w Bocci

W sobotę 16 listopada w Krakowie zakończyły się jubileuszowe X Mistrzostwa Polski Bocci. Rangę zawodów podniósł honorowy patronat prezydenta miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Było to podsumowanie całorocznej ciężkiej, mozolnej, wymagającej wielu poświęceń pracy zawodników i asystentów. Rewelacyjne wyniki osiągnęli zawodnicy Prometeus Konopiska. Wojciech Lamch wywalczył tytuł mistrza Polski w klasie BC1, a Rafał Stasiak w klasie BC5. W klasie BC3 siódme miejsce zajął Zbigniew Bednarek.

W ten sam weekend w czeskim Pilznie wspaniały debiut na Boccia Cup 2019 Pilsen, Czech Republic odnieśli zawodnicy „Prometeusa”. Jarosław Plewa w kat BC3 – asystent Józef Sudoł dotarł do ćwierćfinału, natomiast Łukasz Sudoł w kat. BC5 OPEN zdobył drugie miejsce.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).