Lot Konopiska wygrał U14 Konopiska CUP 2021

W miniony weekend w Konopiskach odbyły się kolejne turnieje z cyklu Konopiska CUP 2021. Tym razem dla zawodników U14 i U7. Wśród zawodników U14 najlepszą drużyną okazali się gospodarze – LOT Konopiska. W kategorii U7 wszystkie drużyny otrzymały jednakowe nagrody, nie było wyłanianego zwycięzcy.

wyniki:

Klasyfikacja końcowa U14:
1. LOT Konopiska – 15pkt
2. KS Stradom Częstochowa – 10pkt
3. Victoria Częstochowa – 9pkt
4️. Warta Mstów – 8pkt
5️. Sparta Lubliniec – 3pkt
6️. Orlik Blachownia – 0pkt

w turnieju U7 zagrali:
LOT Konopiska
Skra Ladies
Sokół Wręczyca
Skra Częstochowa
Victoria Częstochowa
Sportowa Częstochowa
KS Stradom Częstochowa
Sparta Lubliniec

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).