LOT Konopiska nie awansował do ligi okręgowej!

Pomimo ogromnych pieniędzy „władowanych” w LOT Konopiska, nie udało się piłkarzom LOT-u awansować do ligi okręgowej. Podopieczni Łukasza Kotasa, mimo prowadzenia w tabeli przed ostatnią kolejką, w 26. serii spotkań ulegli Ajaksowi Częstochowa 1:2 i zakończyli rozgrywki na trzecim miejscu w tabeli.

Inna drużyna z gminy Konopiska – ALKAS Aleksandria – zakończyła rozgrywki A-klasy na 12. miejscu.

Do ligi okręgowej awansował Grom Cykarzew, a A-klasę opuścili Płomień Częstochowa i Orlik Blachownia.

tabela (za astar.czest.pl):
1. (+1) Grom Cykarzew 26 17 3 6 67 35 +32 54
2. (+1) Ajaks Częstochowa 26 16 5 5 55 34 +21 53
3. (-2) Lot Konopiska 26 17 2 7 74 40 +34 53
4. Płomień Czarny Las 25 14 4 7 50 36 +14 46
5. Victoria Częstochowa 26 14 4 8 57 34 +23 46
6. Oksza Łobodno 26 12 4 10 59 45 +14 40
7. Sokół Wręczyca 25 10 5 10 50 50 0 35
8. Liswarta Popów 26 11 1 14 44 57 -13 34
9. (+1) Błękitni Libidza 26 10 3 13 47 59 -12 33
10. (-1) Grom Miedźno 25 9 4 12 51 48 +3 31
11. (+1) Naprzód Ostrowy 26 9 4 13 46 59 -13 31
12. (-1) Alkas Aleksandria 25 9 2 14 38 56 -18 29
13. Płomień Częstochowa 26 4 4 18 33 84 -51 16
14. Orlik Blachownia 26 4 3 19 24 58 -34 15

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

16 odpowiedzi na “LOT Konopiska nie awansował do ligi okręgowej!”

 1. Michal pisze:

  Brawo chłopaki za walkę i poświęcenie. Super wynik. Brawo za zostawione zdrowie na boisku. W przyszłym sezonie awans. Gratulacje również dla Alkasu. W przyszłym sezonie ponownie derby gminy

  9
  1
  • Taki on pisze:

   To nie jest prywatny klub to jest Gminny Ludowy Klon Sportowy to kto ma go utrzymywać jak nie gmina

   1
   0
 2. Maciej Kołodziejczyk pisze:

  Szanowna Redakcjo, pisząc o ogromnych kwotach, dziennikarska rzetelność nakazuje podać liczby, tak aby czytelnicy mogli samodzielnie ocenić, czy określenie „władowane ogromne pieniądze”, to faktycznie spora suma, czy tylko element anty propagandy przeciwko aktualnie urzędującemu wójtowi – do czego portal nas już przyzwyczaił.

  12
  18
 3. kibic pisze:

  Lot dostał kaske b. duzą w stosunku do Alkasu i co ? Pieniadze poszły sie rypac, sukces odniósl tylko wójt, który bez opamietania finansował wszystko co tylko marzyło sie Lotowi. Za takie szastanie naszymi pieniedzmi to wójt jest do odwołania i referendum powoli staje się realne. Nieudacznikom nie mozna powierzyc finansów.

  29
  7
  • Taki on pisze:

   Jak byście się orientowali co się dzieje w klubie lot Konopiska to byście wiedzieli że pieniądze z gminy nie były na pierwszą drużynę i awans a na odnowienie płyty boiska zniszczonego po dożynkach i na szkolenie dzieci czyli grup młodzieżowych w których jest ponad 150 dzieci na różnego rodzaju turnieje mecze wyjazdowe i na bieżące potrzeby klubu.ale najlepiej pisać głupoty nie mając pojęcia ile co kosztuje w działalności klubu……

   2
   2
  • Obywatel pisze:

   Taki on – ok, jak masz wiedzę to podziel się z innymi, np. ile kosztuje utrzymanie boiska w GCKiR, po co w Konopiskach dwa boiska ?

   0
   2
 4. Rybiarz pisze:

  Czy na bramkarza znalazłby się tam etat ? Na codzien gram w drużynie Hurasa.

  7
  3
  • Taki on pisze:

   Dla piszących głupoty na temat klubu Lot Konopiska i p.wojta i pieniędzy z gminy kilka ważnych informacji.po pierwsze dla tego lot dostał większe dofinansowanie dlatego że posiada dużą ilość grup młodzieżowych a przy byłym wójcie tyle szło tylko na jedną drużynę po drugie to klub lot Konopiska miał dopiero od tego sezonu powstać z popiołów po wcześniejszym upadku a grają już w klasie A i nie wiele brako do awansu do klasy okręgowej nie macie pojęcia jakie są koszta utrzymania płyty boiska ile kosztują stroje wyjazdy na mecze wszystkich grup sędziowie trenerzy do szkolenia młodzieży opłaty za prąd za śmieci jak posiadziecie tą wiedzę to wtedy się piszcie bo widzę że nie macie pojęcia co ile kosztuje

   3
   2
  • Sąsiadka pisze:

   odpowiedź do Taki on – a czy mieszkańcy gminy mają jakiś OBOWIĄZEK ! finansować klub LOT? a może woleliby inny cel? jaak klub chce to wszystko o cym piszesz to nniech szuka sponsorów! a nie wszystko z naszych podatków Bo „im się należy”?

   3
   1
 5. Redaktor Moderuje pisze:

  Czy redaktor może podać kwoty w przeliczeniu na jednego zawodnika ?
  Ilu zawodników posiada Alkas włączając drużynę orlików? Oraz ilu zawodników posiada Lot ?

  6
  2
 6. Paweł Nowak pisze:

  Trzy kluby z gminy Konopiska podzieliły między sobą blisko 180 tys. zł. Najwięcej, bo aż 130 594,24 zł otrzymał występujący w rozgrywkach piłkarskiej A-klasy Gminny Ludowy Klub Sportowy „Lot” Konopiska. Grający w tych samych rozgrywkach LKS ALKAS Aleksandria otrzyma w tym roku 41 979 zł. znalazlem takie cos dysproporcja OGROMNA

  43
  3
 7. kopacz pisze:

  Ten wójt to nieszczęśnik, pojechał na mecz do ajaxu i nieszczęście! Niech ten chwiejny emeryt da sobie spokój i opuści gminę! Mamy go dosyc! Chcemy prężnego młodego wójta, co mu się chce gminę dobrze gospodarować! Starego musowo oderwać od !kryta.

  4
  3
 8. Maciej Kołodziejczyk pisze:

  Jak duża? Nie oceniam sytuacji, bo ciagle nikt nie wspomniał o konkretnej kwocie.. Ile tych środków otrzymał Lot?

  1
  1
  • Paweł Nowak pisze:

   Ponad 130 tysięcy. Ile każde dziecko płaci miesięcznie za treningi?

   4
   1
  • Maciej Kołodziejczyk pisze:

   A takiej wiedzy to ja nie posiadam w jakiej wysokosci placi się składkę za dziecko w Locie. Chyba zostałem wrzucony do jednego „worka” jako obrońca obecnego wojta i przedstawiciel Lot Konopiska..

   3
   3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).