„Lista wstydu” – to oni głosowali za podwyżką za śmieci!

Dotarła do mnie „lista wstydu” radnych, którzy głosowali za podwyżką opłaty za odbiór odpadów dla mieszkańców gminy Konopiska. Uchwała Rady Gminy Konopiska nie przeszła, ale niesmak pozostał.

Zapamiętajcie te nazwiska przy urnach wyborczych. To oni chcieli wam podnieść opłatę za śmieci!

Za podwyżką głosowali:
Piotr Szczerbak
Edward Bałdyga
Andrzej Janik
Andrzej Jarosz
Barbara Jabłońska
Jadwiga Majdzik
Michał Cichoń

Wstyd.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

16 odpowiedzi na “„Lista wstydu” – to oni głosowali za podwyżką za śmieci!”

 1. Fred Flinston pisze:

  Szczerbak na rakowie niech sobie głosuje.za Cichonia to dziedzicki płaci to dlatego głosował za.

  43
  5
  • hela pisze:

   Mieszkańcy gminy Konopiska wybraliście radnych którzy mieli mieli Was reprezentować a wymienieni w informacji wyżej mają Was tam gdzie światło nie dochodzi.

   27
   2
 2. Mieszkaniec pisze:

  I to są radni, którzy niby dbają o interesy mieszkańców chcąc im zafundować najdroższe śmieci w powiecie. WSTYD. Sam głosowałem na jedną z tych osób ale już wiem że więcej tego nie zrobie i mam nadzieję że Ci Państwo więcej w radzie się nie pojawią. A właśnie miała być specjalna rada wyjaśniająca adres zamieszkania radnego Szczerbaka i co z nią jaki wynik? Jest mieszkańcem czy nie jest?

  20
  2
 3. KGB pisze:

  Wszyscy radni siedzą w kieszeni u Żurka więc grają jak im zagra. Gdzie ta gmina która sie rozwijała: inwestycje, nowe przedsięwzięcia, a teraz co tylko nowe kredyty i na co oni je wydaja jak w gminie nic sie nie dzieje.

  17
  1
  • Mieszkanka pisze:

   „gdzie ta gmina”? odeszła razem z poprzednimi władzami. Bo wybraliście miernoty. Wielu krzyczało i opluwało poprzedników, że też brali kredyty. Tak. Też brali. Pod środki z unii jako wkład własny. I inwestowali, inwestowali! ale chcieliście lenia to macie.

   2
   0
 4. Z Hutek pisze:

  Nasz radny ponownie nie rozczarował swoich wyborców jak zwykle zachował się jak świnia

  21
  1
  • Obywatel pisze:

   No jak zawsze, myśli o współmieszkańcach, jak im pomóc, jak ulżyć w ciężkich czasach.
   Dobry Pan, ile to inwestycji sprowadził do Hutek, a ilu ludzi miejscowych tam pracuje.
   Pamiętacie : Rozlewnia gazu i następni „biznesmeni” w tym miejscu, w OSP Imprezownia „biznesmena”, a potem „Miód – Malina”, Hutki są blisko morza więc smród wędzonych śledzi nie przeszkadza i już fabryczka stoi, a i złomownia też nie wadzi, a dzieci niech się oswajają z syfem i brudem na pobliskim placu zabaw.
   Ciekawe że wszystkie te „byznesy” organizowane są po tej stronie wsi, dlaczego nic nie wybudowało się w dawnych kurnikach koło krzyżówki, czy na Kozyrach, jak myślicie, czemu, a kto wie niech pisze i oświeci pozostałych.
   Ciekawe co Mu powiedzą Ci którzy tak chętnie z nim piją, braknie to do flaszki się dołoży pewnie, a za śmieci i tak muszą zapłacić.

   12
   0
 5. Anonim pisze:

  Drogi redaktorze jak czytam ten artykuł to mam ochotę ci tak mordę obić że nasz Jan Błachowicz z ufc bylby ze mnie dumny. Skad masz te dane klamco . JESTEM NAJWIĘKSZYM W GMINIE DEBILEM!!! Juz wam mowie wyniki glosowania 13 przeciw jeden się wstrzymał. Jeśli nie wierzycie wrzucę screena z gminy z wyników. Masz szczęście że gmina Konopiska to spokojna miejscowość i wspaniali ludzie bo gdyby taka sytuacja wydarzyła by się np. w Łodzi to byś poczuł jak kłamstwo boli frajerze!!!

  6
  21
 6. igła pisze:

  Anonim najpierw odsłuchaj transmisję z sesji i dopiero pisz i przeproś za obelgi bo z transmisji wynika że były dwie propozycje i dwa głosowania. Pierwsza propozycja wójta została odrzucona
  wynikiem głosowania jaki podałeś. Druga propozycja podniesienia opłaty o 5zł nie przeszła
  wynik głosowania 7:7 ta wymieniona siódemka to radni którzy głosowali za podwyżką.

  17
  1
 7. Aninom pisze:

  Było 2 głosowanie nie wiadomo skad cudowali I tak nie prszlo I było 3 goslosowanie które znów było 13do 1 więc nie pierdol o tych śmieciach bo są większe problemy ludzi .

  2
  11
 8. igła pisze:

  Anonim wytrzeźwiej.

  7
  0
 9. Zdziwiony pisze:

  Teraz wiemy którzy radni są zalezni od wójta. Oni tylko mają swój interes bycia radnymi, liczy się kasa i układy. Rzygać się chce patrzac co oni wyprawiają, nas mieszkanców mają w czarnej dziurze.

  15
  0
 10. Paragraf pisze:

  Wójt ubolewa ze jak radni nie podniosa opłaty za śmieci to nie bedzie chodników. i tu widać słabość i prózniactwo wójta, który nic nie zrobił aby pomnazać majatek gminy. Ma zakodowane w głowie zeby tylko z mieszkanców zdzierac kasę.O jakich inwestycjach wójt mówi, kiedy nic sam nie robi, tylko powiat albo wojwódtwo dla nas drogi i chodniki buduje. Wstydził by sie takie słowa mówicjak radni nie daja kasy na,smieci to nie bedzie inwestycji. Jedyne rozwiazanie to taczka i przepędzic tego darmozjada razem z przewodniczacym to wtedy gmina znowu odzyje.

  17
  0
  • Mieszkanka pisze:

   Paragraf, kiedyś było tak, że pieniądze ze śmieci nie mogą być wydane na np.drogi czy chodniki. Czyżby coś się zmieniło? czy wójt kłamie?

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).