Kto zgubił rower?

22 lipca w rejonie zbornika „Pająk” ktoś zostawił rower. Policja w Blachowni poszukuje jego właściciela. Z uwagi na to, iż do dziś właściciel nie został odnaleziony, publikujemy tę informację.

Szczegóły znajdziecie na zdjęciu powyżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).