Koronawirus w Konopiskach: 48. osób objętych kwarantanną domową

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konopiskach poinformował mnie o aktualnej sytuacji epidemiologicznej na terenie gminy Konopiska. Według stanu na wczoraj na godz. 19:30, w gminie nie ma żadnego przypadku koronawirusa, ale 48. osób objętych jest kwarantanną domową.

Uważajcie na siebie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).