Korekta autobusów MPK linii nr 33

Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje, że, od 1 marca 2020 r. nastąpi korekta rozkładu jazdy linii nr 33, polegająca na dodaniu kursów w godzinach porannych w niedziele i święta.

Ponadto w centrum Częstochowy, autobusy będą obsługiwały pasażerów do przystanku końcowego OGRODOWA, zlokalizowanego na ulicy Ogrodowej przy skrzyżowaniu z ulicą Mielczarskiego.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).