Konsultacje społeczne w sprawie śmieci

Wójt Gminy Konopiska ogłosił konsultacje z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektu uchwały w sprawie zmiany Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Konopiska.

Żeby zauważyć problem nieczystości w gminie, wystarczy podjechać do centrum gminy. Konsultacje będą dotyczyły, nie bałaganu w centrum, a śmieci, za które płacicie horrendalne stawki.

Zarządzenie Wójta w tej sprawie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

9 odpowiedzi na “Konsultacje społeczne w sprawie śmieci”

 1. Konopiska pisze:

  Powinniście zmienić na inną firmę ja się chce i się szuka to się znajdzie i szukać tam gdzie jest taniej a nie podniesie stawkę jak jemu pasuje ale już się nikt nie zapyta co my o tym sądzi my czy się zgadzamy

  12
  0
 2. Sąsiadka pisze:

  nie rozumiem? co mają do tego organizacje pozarządowe? to teraz harcerze czy inne organizacje będą odbierać śmieci? Dlaczego tylko z nimi konsultacje? ktoś coś?

  10
  0
  • Woziwoda pisze:

   Bo wg. Władzy to społeczeństwo tylko w organizacjach, reszta to podatnicy niewolnicy. Jak o jakieś bzdury to potrafią zapytać w ankiecie. A śmieci, co tam śmieci. Wygrałem wybory, otrzymałem mandat zaufania, więc o co ten szum.
   To nie moja wina, to radni przegłosowali.

   6
   2
 3. Rybiarz pisze:

  Ja tam jestem zadowolony. Śmieci są odbierane tylko mało worków dają. Kupuje je we własnym zakesie bo mnie stać !!
  Czekam jeszcze tylko aż szambo będą odbierać do nowo powstałej oczyszczalni ścieków w Hutkach.

  2
  8
 4. Kandahar pisze:

  Gąsiorski, pisałeś że przedszkole w Konopiskach straciło pieniądze z Unii, napisz teraz prawdę, bo jak się okazuje to jednak klamales. Projekt unijny jest i kasa też jest!! Ten portal wprowadza w błąd mieszkańców!!!!

  3
  3
  • Obywatel pisze:

   Kandahar, albo jesteś za młody aby rozumieć co jest grane, albo jest zbyt młotowaty aby mieć własne zdanie, albo napuszczają cię a ty szumisz jak woda w klozecie, no chyba że jesteś z tej „paczki” lub ktoś z twojej rodziny, to jasne że bronisz tyłka.
   Klasa Rybiarza, niestety…

   0
   0
 5. Rybiarz pisze:

  Nie umiecie odśnieżyć każdy przed swoim domem chodnika ? Taki problem ? Każdy by odśnieżył i byśmy nie generowali kosztów gminy. Najlepiej tylko narzekać a nic nie robić.

  Ja odśnieżam przed rybiarnia w hutkach i chodnik przed swoim domem i nie mam z tym problemu. Trochę ruchu nikomu nie zaszkodzi. Czasem nawet schorowanej sąsiadce pomogę.

  2
  2
 6. Kandahar pisze:

  No Panie Gąsiorski, czas sprostowac swoje obrzydliwe kłamstwo odnośnie tego że przedszkole nie dostanie kasy z UE. Chcesz znów w sądzie wylądować i przepraszać z ambony w kościele i wpłacać na biedne dzieci? Tego będę rzadal bo mam dość twoich manipulacji. Skandalem jest to co wyprawiasz!!! Przepraszam albo kieruje sprawę do odpowiednich służb. Mam dość tego!

  1
  2
 7. Tajemnicza pisze:

  Że ciebie na to stać to nie znaczy że każdego niektórzy nie mają trzym chleba posmarować a gdzie to kupić worki po to za śmieci się płaci żeby dawali te worki a nie żeby jeszcze dopłacać do worków

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).