Konopiska na 11. miejscu w Spartakiadzie Gmin Powiatu Częstochowskiego

Reprezentanci Gminy Konopiska zajęli 11. miejsce w IV Spartakiadzie Gmin Powiatu Częstochowskiego. Zawody odbyły się w następujących konkurencjach: Piłka nożna, Siatkówka, „Siatkonoga”, Tenis stołowy, Biegi biatlonowe, Wieloskoki, Przeciąganie Liny, Wyścig na Nartach, Rzut Wałkiem, „Dziurawe Wiadro”, Trzymanie Ciężarka, Rzuty do kosza, Strzały do bramki.

Spośród 13. gmin uczestniczących w rozgrywkach, gmina Konopiska zgromadziła 67 punktów, co pozwoliło jej zająć odległe 11. miejsce. Zawody wygrał Koniecpol

Klasyfikacja ogólna:
1. Koniecpol – 146 pkt.
2. Lelów – 142
3. Poczesna – 96,5
4. Janów – 89,5
5. Mykanów – 88
6. Mstów – 85,5
7. Przyrów – 85,5
8. Rędziny – 82
9. Kłomnice – 69,5
10. Kruszyna – 67,5
11. Konopiska – 67
12. Olsztyn – 64
13. Starcza – 47Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Konopiska na 11. miejscu w Spartakiadzie Gmin Powiatu Częstochowskiego”

  1. Mieszkanka pisze:

    Wójt sport także zniszczył!Gmina Konopiska liderem od końca tabeli! Totalne dno!!!

    6
    4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).