Konopiska czeka potężny regres

Suche lata czekają gminę Konopiska przez kolejne lata. Podczas sobotniej sesji Rady Gminy Konopiska, przewodniczącym rady ponownie został Edward Bałdyga. Jest to z pewnością jeden z najbardziej niekompetentnych i niemerytorycznych radnych w ostatnich latach. Ale patrząc na to, kto jest Wójtem, jest to idealny partner dla Jerzego Żurka.

Zastępcami Bałdygi w tej kadencji będą Jadwiga Majdzik i Barbara Jabłońska.

Wójtem pozostał Jerzy Żurek.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

21 odpowiedzi na “Konopiska czeka potężny regres”

 1. Ten komentarz zostanie usunięty pisze:

  Tyłek jeszcze boli po przegranych wyborach ?

  Był ślimak ?

  34
  15
  • Wyborca pisze:

   Zobaczymy jak niedługo wy będziecie ryczeć od smrodu rybnego o przepraszam już się zaczęło i to w królestwie Hutek .

   13
   2
 2. Miś pisze:

  A co z wice?

  13
  0
 3. Mieszkanka pisze:

  Panie Żurek, Panie Bałdyga! Gdzie ten obiecany dowóz dzieci do domu ze szkoły w Korzonku?! Przed wyborami obietnice złotych gór, a jak już stołek pewny to amnezja!!! Oj bardzo nie fair zagranie z Państwa strony! A fuj!!!

  20
  9
  • Xyz pisze:

   Dokładnie tym bardziej że dyrektorka i radna interweniowały w tej sprawie i cały czas coś stoi na przeszkodzie a dzieci nadal mają utrudniony powrót do domu ,No ale cóż się dziwić jaka władza takie rządy…

   17
   7
 4. Xyz pisze:

  Gminę czeka 5 letnia Apokalipsa. Wybraliście tego człowieka to teraz nie narzekajcie bo juz za pozno. Trzeba chyba jedynie się modlić żeby stał się cud i nasza Gmina nie poszła w zatracenie.

  20
  11
 5. Mieszkanka pisze:

  Pan wójt zapomniał o dzieciach😔No cóż w tym wieku widocznie pamięć już zawodzi. Dobrze, że już po wyborach! Ach! Znowu można ludziom oczy mydlić!😔Pan Żurek stwierdził, że jeśli dziecko ma mniej niż trzy kilometry ze szkoły do domu to gmina nie ma w tym przypadku obowiązku zapewnienia dojazdu dzieciom do domu😔 No co innego w niedzielę na mszę do kościoła! Nie mam nic przeciwko temu. Sama co niedzielę jestem na mszy, ale własnym transportem. Ja się tylko zastanawiam, komu ten transport publiczny ma służyć przede wszystkim. Bo jeśli każdy ma prawo poruszać się na terenie gminy za darmo, a moje dziecko nie ma jak wrócić do domu ze szkoły, to ja tego nie przyjmuję do wiadomości! Chyba już najwyższy czas wybrać się do pana wójta i osobiście upomnieć się o obietnice przedwyborcze!

  21
  8
 6. Mieszkanka pisze:

  No i po wyborach i „bawimy się,” dalej! Ale przynajmniej mam satysfakcję, że na nich nie głosowałam!

  24
  10
 7. Mieszkanka pisze:

  I kiedy ten chodnik w Leśniakach i Korzonku panie Żurek??? Skoro dzieci nie mogą dojechać do domu ze szkoły, to niech chociaż pieszo bezpiecznie wracają!!!

  22
  8
 8. Xyz pisze:

  Obiecanki cacanki a glupiemu radość. Żurek musi mieć środki na opłacenie swoich przydupasów i na własną pensję a ceni się. Zwykły cham i prostak jakim trzeba być zepsutym żeby w dniu II tury wyborów iść i odpalić fajerwerki pod domem swojego kontrkandydata.

  19
  6
 9. Smutny pisze:

  Mało być zmniejszenie zadłużenia do 10 milionów, a na koniec roku 2018 dług osiągnie 16 milionów zł, a w 2019 dług osiągnie 19 milionów złotych! Dalej władze kłamią i oszukują wyborców! Czy tak miało być? Wieszano psy na poprzednim wójcie, a on naprawdę bardzo dużo zrobił. Żurek robi tylko gębą i garnie dla siebie super pieniądze za nic, stawiając gminę na skraju bankructwa! Zacytowane dane pochodzą z prowizorium budżetu na 2019 r., które Żurek przedłożył radnym!

  17
  7
 10. Glonojad pisze:

  Chcieliście dziada cwaniaka to macie. Teraz 5 letnia kadencja to się z edziem nachapią. A później se pójdą w trzy dupy i martwcie się sami. Mam satysfakcję że nie głosowałem na tych emerytów.

  24
  6
 11. Obserwator pisze:

  Szanowni mieszkańcy gminy Konopiska obserwując uroczyste otwarcie pierwszej sesji rady i zaprzysiezenia wójta oraz radnych jak i wybór przewodniczącego rady było to bardzo niesmaczne. Zaproszone KGW. Strażacy. I inni wielbiciele z kwiatami gratulacjami i brawami dla owej władzy, która została wybrana w wyborach demokratycznych, wszyscy klaszczac ślepo nikt nie zauważył układu jaki powstał przy wyborze wice przewodniczących, przerwano sesje bo nie chcieli dalej publicznie pokazywać swojej manipulacji radnymi podczas tworzenia komisji. Dziwi mnie fakt że dla uścisku dłoni wójta i wspólnym biesiadowaniu tak ludzie w ślepo patrzą na całą jego działalność dla czego radni tak pusto poddali się wlodarzowi widocznie brak im odwagi mieć swojego zdania i bronić go, ale to myślę że trzeba by mieć Honor.

  28
  3
  • Obserwator pisze:

   i chociaż zgadzam sie z powyższym wpisem, to informuję, że ktoś użył mojego nicka „Obserwator”. Tera może będą same Obserwatory?

   5
   1
  • Stopa pisze:

   Pewnie kolega z grupy wspierającej przegranego kandydata. Zapomniał że ty masz strzelać z tego nicku

   0
   6
 12. z Hutek pisze:

  Rozsądnie ludzie w Hutkach czują smutek nadal będzie dziadostwo i nic nie robienie no ale cóż cwaniactwo rzadzi ale może damy rade….

  15
  1
  • Xyz pisze:

   Ludzie Hutek czują smutek? Chore przecież to min . Hutki, rekszowice go wybrały macie co chcieliscie ciekawe ile Wam naobiecywał a ile to tylko smierdzaca kiełbasa wyborcza.

   17
   3
  • Obywatel pisze:

   Ludzie, dlaczego obciążacie wszystkich mieszkańców Hutek za dokonane wybory, przecież wg danych mieszka tam 948 osób, a ilu ludzi głosowało na aktualnych „wybrańców” Gminy ?
   Jakby w pozostałych wsiach głosowali na innych to co, wygraliby ?
   OSP jest w każdej wsi, więc jest grono wyborców wiadomo kogo, plus ich rodziny, znajomi.
   Ilu z Was może spojrzeć w lustro i mieć odwagę powiedzieć patrząc sobie w oczy – „JA nie przyłożyłem do tego ręki, ani nikt z mojej rodziny” i co wygodnie z takim sumieniem ?
   W Hutkach też mieszkają rozsądni ludzie, tylko są w mniejszości, jak w każdej wsi, w każdej gminie.

   10
   2
 13. Obywatel pisze:

  W czwartek 29-go listopada o godz. 18:00 w remizie OSP Hutki odbędzie się zebranie dotyczące budowy oczyszczalni ścieków firmy HUT-POL w Hutkach. Przyjdźmy wszyscy na to spotkanie, nich władze gminy zobaczą ilu jest ich „wielbicieli”, a zwłaszcza takich inwestycji jak ta oczyszczalnia ścieków.
  Będzie okazja zapytać Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy o te inwestycje które zamierzają realizować.
  Jeżeli będą mieć odwagę spojrzeć w twarz wyborcom.
  Czy karawana pójdzie dalej choć psy szczekają ? Zobaczymy.
  Niektóre psy, rozwścieczone, mogą dotkliwie pokąsać karawanę i zatrzyma się w tym pochodzie obłudy, kłamstwa, szachrajstwa.

  13
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).