Konkurs plastyczny na kartkę walentynkową

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach zaprasza do udziału XX Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym na Kartkę Walentynkową. Konkurs będzie przeprowadzony w pięciu grupach wiekowych.

Termin nadsyłania prac mija 9 lutego 2021 r.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie TUTAJ.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).