Koncert Bajkowy w Konopiskach

W sobotę 14 grudnia w gminnej hali sportowej w Konopiska odbędzie się „Koncert Bajkowy” w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Konopiskach oraz mażoretek „SZYK”.

Początek o godz. 18:00.

Wstęp wolny.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).