Komunikat w sprawie oczyszczalni ścieków rybnych w Hutkach

Komitet Mieszkańców Hutek, po ostatniej sesji Rady Gminy Konopiska, na której radny powiatowy Mieczysław Chudzik wsparł władze gminy w sprawie „zalegalizowania oczyszczalni ścieków rybnych w Hutkach”, wydał w tej sprawie specjalny komunikat.

Można z nim zapoznać się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

9 odpowiedzi na “Komunikat w sprawie oczyszczalni ścieków rybnych w Hutkach”

 1. hutki pisze:

  Hutki urokliwą miejscowością ? To musi być jakieś Oszustwo !

  Kto nie wierzy zapraszam na Hutki w poszukiwaniu uroki.

  5
  6
 2. michał kichał pisze:

  Naucz się pisać.

  5
  2
 3. Obywatel pisze:

  Tak, Hutki są urokliwe na swój sposób, jak każda mała miejscowość, nie obciążona przemysłem.
  Trzeba tu żyć, aby to zrozumieć, szkoda tylko że są ludzie i instytucje, które mają w d….e mieszkańców, liczy się tylko kasa.
  Przykładów jest dosyć: Punkt skupu metali kolorowych i nie tylko, koło Remizy, Firma produkująca ryby wędzone, smrodząca co kilka dni – to są te uciążliwości, a teraz chcą dowalić OCZYSZCZALNIĄ ŚCIEKÓW PRZEMYSŁOWYCH i nikt nie nie wie co może być dalej, spalarnia produktów z ubojni w Aleksandrii i innych tego typu zakładów, Bacutil lub tym podobne, hodowla czarnej muchy, co jeszcze Przewodniczący Rady, mieszkaniec Hutek, chce sprowadzić do tej wsi, aby tylko się nachapać.
  „Miód i Malinę” sprowadził i kto korzystał z tej imprezowni, poza wybranymi ludźmi ?
  Ulica Przyrodnicza od Rększowic do Hutek jest obecnie ulicą spacerową dla matek z wózkami, dla małych dzieci na rowerkach, tam spotyka się młodzież przy mostkach, był jeszcze las na końcu wsi, który Nadleśnictwo dla własnych interesów przetrzebiło tak, że grzybów tam nie zobaczysz przez najbliższe kilka lat.
  To są uroki które cenią mieszkańcy chcący tu żyć, a nie tylko zgarnąć kasę i uciec, tak jak i wielu innych miejscowościach, teraz już rozumiesz ???

  19
  3
  • Gosia pisze:

   Właśnie nasza wieś jest urokliwa jak każda inna na swój sposób Podobnie Rekszowice pod warunkiem że jeden z mieszkańców przebywa w robocie w Konopiskach…. I Wasosz i Łaziec a nawet Aleksandria…. itp nie chcemy smrodu cieczy rozlanych na drogach ryku silników chcemy zwykłego naszego Huteckiego klimatu i bodaj by kto kupił krowę superrr ale smrodu trefnej inwestycji nie chcemy Czego nie rozumiesz?

   17
   1
 4. Aka pisze:

  Radny Chudzik wsparł władze gminy? Delikatnie powiedziane! Ten Pan nic nie wie o problemie a wypowiada się jak ekspert, jak można być takim ignorantem ! Rada Gminy milczała oczywiście jak zaklęta – chyba kpią sobie z nas mieszkańców wszyscy Ci radni gminni i powiatowi – warto słuchać sesji on-line.

  16
  1
 5. Jasnowidz pisze:

  Radni milczeli, przypuszczalnie nie wiedzieli o co chodzi, może lektura była za trudna albo niezręcznie było odzywać się.

  13
  1
 6. Z Hutek pisze:

  Radni w końcu będą musieli przemówić kwestia czasu zobaczymy jaki to będzie głos… Mieszkańca czy sługusa wójta Tak czy siak test się odbędzie i wtedy przekonamy się co dla kogo ważne Drodzy radni czy za odrobinę pseudo przywilejów warto utopić ludzi w szambie?

  14
  1
 7. Jasnowidz pisze:

  Ja dodam jeszcze, czy za odrobinę pseudo przywilejów warto się zeszmacić. Będziecie tu mieszkać wśród tej społeczności, jeszcze jest czas na zachowanie twarzy ( honoru).

  10
  1
 8. Aka pisze:

  Na sesji Wójt mówił: są ludzie, którzy szkodzą gminie…Mówił o sobie!!!!

  16
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).