Komisja rewizyjna chce absolutorium dla wójta

Mimo praktycznie nicnierobienia Wójt Jerzy Żurek ma za sobą prawie całą radę. Radni również do pracowitych nie należą, dlatego komisja rewizyjna zagłosowała jednogłośnie za o udzieleniem absolutorium Wójtowi Gminy Konopiska za 2020 r.

W składzie komisji rewizyjnej są: Piotr Szczerbak, Marcin Poleszczuk i Marek Parandyk.

Brawo.

3 odpowiedzi na “Komisja rewizyjna chce absolutorium dla wójta”

1. mieszkaniec pisze:

Za nic nie robienie wójt dostaje absolutorium! TRAGEDIA !!!! Ferdynand Kiepski członek tejże komisji obiecywał w wyborach mieszkancom Kopalni cuda na kiju a ul. Szkolna dalej bez chodnika, strach wychodzić z domu i iść pieszo. Tak słabego radnego Kopalnia jeszcze nie miała. Pozdrawiam panią Olę wspaniałą osobę i potrafiącą być prawdziwą gospodynią – przewodniczącą Kół gospodyń wiejskich.

• Obywatel pisze:

Mieszkaniec, ciesz się że masz takiego Radnego, co mają powiedzieć w Hutkach, a mają Przewodniczącego, który ma współmieszkańców w d…e, dal niego liczy się kasa i nic więcej
      Uwierz, w Hutkach woleliby tak jak było jeszcze kilka lat temu, chodzić poboczem, a nie po chodniku i nie mieć tego paskudztwa które stoi 1,5 roku unieruchomione, w środku wsi, 100 m od najbliższego domu, chciałbyś mieć tak ?
      Wszyscy wiedzą dzięki komu tak jest, Radny niby „bezradny” a interes się kręci, kasa leci.

• Ojciec pisze:

Zgadza się, a murawa na boisku przy szkole w Kopalni , woła o pomstę do nieba. Czy nikt tego nie widzi?