Komisja rewizyjna chce absolutorium dla wójta

Mimo praktycznie nicnierobienia Wójt Jerzy Żurek ma za sobą prawie całą radę. Radni również do pracowitych nie należą, dlatego komisja rewizyjna zagłosowała jednogłośnie za o udzieleniem absolutorium Wójtowi Gminy Konopiska za 2020 r.

W składzie komisji rewizyjnej są: Piotr Szczerbak, Marcin Poleszczuk i Marek Parandyk.

Brawo.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Komisja rewizyjna chce absolutorium dla wójta”

 1. mieszkaniec pisze:

  Za nic nie robienie wójt dostaje absolutorium! TRAGEDIA !!!! Ferdynand Kiepski członek tejże komisji obiecywał w wyborach mieszkancom Kopalni cuda na kiju a ul. Szkolna dalej bez chodnika, strach wychodzić z domu i iść pieszo. Tak słabego radnego Kopalnia jeszcze nie miała. Pozdrawiam panią Olę wspaniałą osobę i potrafiącą być prawdziwą gospodynią – przewodniczącą Kół gospodyń wiejskich.

  10
  0
  • Obywatel pisze:

   Mieszkaniec, ciesz się że masz takiego Radnego, co mają powiedzieć w Hutkach, a mają Przewodniczącego, który ma współmieszkańców w d…e, dal niego liczy się kasa i nic więcej
   Uwierz, w Hutkach woleliby tak jak było jeszcze kilka lat temu, chodzić poboczem, a nie po chodniku i nie mieć tego paskudztwa które stoi 1,5 roku unieruchomione, w środku wsi, 100 m od najbliższego domu, chciałbyś mieć tak ?
   Wszyscy wiedzą dzięki komu tak jest, Radny niby „bezradny” a interes się kręci, kasa leci.

   5
   1
  • Ojciec pisze:

   Zgadza się, a murawa na boisku przy szkole w Kopalni , woła o pomstę do nieba. Czy nikt tego nie widzi?

   5
   2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).