Kolejny raz wygrałem z Żurkiem przed SKO w Częstochowie. Poszło o nagrody dla urzędników!

Kolejny raz wygrałem Wójtem Jerzy Żurkiem przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. Żurek nie chciał udostępnić informacji o nagrodach swoich urzędników. Złożyłem odwołanie do SKO w Częstochowie i wygrałem.

Przy tak niskim poziomie zarządzania gminą i bardzo słabej obsłudze prawnej, stanowisko urzędu nie mogło się utrzymać. Argumentacja urzędu, że osobami publicznymi są tylko osoby składające oświadczenia majątkowe jest żałosne. Teraz cierpliwie poczekam na to, co mi odpowie Żurek.

Poniżej decyzja kolegium w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Kolejny raz wygrałem z Żurkiem przed SKO w Częstochowie. Poszło o nagrody dla urzędników!”

  1. Jasnowidz pisze:

    Panie wójcie, nic nie pomoże tuszowanie, prawda jak oliwa zawsze wypływa. Nie wstyd panu?

    15
    5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).