Kolejna uchwała została unieważniona przez Wojewodę!

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę. Tym razem chodzi o uchwałę nr 193/XXII/2020 Rady Gminy Konopiska z dnia 21 sierpnia 2020 r. w sprawie zmiany Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Konopiska.

Uchwała ta jest sprzeczna z ustawą.

Rozstrzygnięcie nadzorcze w tej sprawie znajdziecie poniżej.

2 odpowiedzi na “Kolejna uchwała została unieważniona przez Wojewodę!”

1. Obserwator pisze:

za co radca prawny bierze tam pieniądze?

2. Obywatel pisze:

jak to za co, za to że jest ! Przecież nie za doradzanie.