Kolejna uchwała została unieważniona przez Wojewodę!

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę. Tym razem chodzi o uchwałę nr 193/XXII/2020 Rady Gminy Konopiska z dnia 21 sierpnia 2020 r. w sprawie zmiany Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Konopiska.

Uchwała ta jest sprzeczna z ustawą.

Rozstrzygnięcie nadzorcze w tej sprawie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Kolejna uchwała została unieważniona przez Wojewodę!”

 1. Obserwator pisze:

  za co radca prawny bierze tam pieniądze?

  10
  0
 2. Obywatel pisze:

  jak to za co, za to że jest ! Przecież nie za doradzanie.

  7
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).