Kolejna uchwała Rady Gminy Konopiska została unieważniona!

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę Rady Gminy Konopiska. Tym razem chodzi o uchwałę nr 211/XXV/2020 Rady Gminy Konopiska z dnia 1 grudnia 2020 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Konopiska – Ulica Jowisza.

Uchwała ta została podjęta z naruszeniem zasad sporządzania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w zakresie braku załącznika, zawierającego dane przestrzenne, o którym mowa w art. 67a ust. 5 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.

Rozstrzygnięcie nadzorcze w tej sprawie znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Kolejna uchwała Rady Gminy Konopiska została unieważniona!”

 1. Glonojad pisze:

  Słaby urząd to i uchwały słabe. Tyle w temacie.

  19
  0
 2. Mieszkańcy pisze:

  Wójcie oszczęć wstydu, czas na młodych.
  Wdzięczni mieszkancy.

  14
  0
 3. Marysia pisze:

  To za co tam bierze pieniądze prawnik?!

  11
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).