Kino pod gwiazdami w Konopiskach

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach organizuje „Kino pod gwiazdami„. Już w piątek 3 lipca nad zalewem „Pająk” będzie wyświetlany film Mayday.

Szczegóły znajdziecie na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Kino pod gwiazdami w Konopiskach”

  1. jan pisze:

    gdzie dokładnie ma mieć miejsce to ,,Kino”, na plaży, na stadionie? jak duży jest planowany ekran projekcyjny?

    7
    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).