Kamila Anysz nowym urzędnikiem gminy Konopiska

Kamila Anysz z Częstochowy została nowym urzędnikiem gminy Konopiska. Anysz wygrała konkurs na stanowisko podinspektora ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych w Urzędzie Gminy Konopiska.

Co ciekawe, w konkursie o to lukratywne stanowisko ubiegało się czoworo kandydatów.

Jedna odpowiedź do “Kamila Anysz nowym urzędnikiem gminy Konopiska”

1. mieszkaniec pisze:

Rośnie , rośnie nam armia urzędników, oby tylko każdy z nich miał co robić i się nie nudzić cały dzień…