Już jutro „Głos regionów” w TVP3 prosto z Hutek

Już jutro do Hutek przyjedzie Telewizji Polska, która w programie na żywo porozmawia z mieszkańcami na temat budowy oczyszczalni ścieków rybnych w Hutkach. TVP3 realizować w Hutkach będzie program „Głos regionów„. Swój udział w programie zapowiedział m.in. Poseł RP – Tomasz Jaskóła oraz przedstawiciel ministerstwa środowiska.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w programie zapraszam do remizy OSP Hutki, a pozostałe osoby do oglądania TVP3.

Początek o godz. 12:00.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

6 odpowiedzi na “Już jutro „Głos regionów” w TVP3 prosto z Hutek”

 1. z Hutek pisze:

  Pan Jaskóła wybory tuż tuż teraz Pan sobie o ludziach przypomniał? Panie Pośle daj pan spokój Hutki takiej promocji nie potrzebują

  11
  0
 2. Fred Flinston pisze:

  Nie zapomnijcie o Pani Zofi Lubańskiej żeby grała pierwsze skrzypce może jej pamięć wróci😂😂😂

  13
  0
 3. dzisiejszy pisze:

  Na BIP Gminy Konopiska jest :

  OBWIESZCZENIE

  – art. 85 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2008 o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko /Dz. U. z 2013, poz. 1235/,

  Wójt Gminy Konopiska

  informuje, że została w trybie art. 71 ust 2 pkt. 2 ustawy z dnia 3 października 2008 o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko /Dz. U. z 2013, poz. 1235/, w związku z art. 59 ust. 1 pkt. 2, art. 75 ust. 1 pkt. 4, art. 85 ust 1, ust. 2 pkt. 1 cytowanej ustawy wydana decyzja nr 4/2013/2014 znak GR.6220.4.13.2013.2014 z dnia 04.02.2014 o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na budowie mechaniczno-chemiczno-biologicznej oczyszczalni ścieków przy zastosowaniu niskoreagentowej technologii oczyszczania ścieków w sołectwie Hutki, gmina Konopiska, dz. 385 i 386.
  Decyzja została wydana na wniosek Firmy P.P.H.U. „Hur-Pol” Sebastian Huras, ul. Słoneczna 24, 42-260 Rudnik Wielki, działającej za pośrednictwem pełnomocnika Pani Iwona Majewska-Durjasz, ul. Łączna 3/40, 40-236 Katowice. Zgodnie z art. 75 ust. 1 pkt. 4 ustawy z dnia 3 października 2008 o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko /Dz. U. z 2013r, poz. 1235/ organem właściwym do wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach jest Wójt Gminy.
  Zgodnie z art. 85 ust. 3 ustawy Wójt Gminy po wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach podaje do publicznej wiadomości informację o wydanej decyzji i o możliwościach zapoznania się z jej treścią oraz z dokumentacją sprawy. W związku z tym informuję o możliwości zapoznania się z treścią decyzji i dokumentacją sprawy w Urzędzie Gminy Konopiska, pokój 1 (parter) w godzinach pracy Urzędu.

  4
  3
  • Obywatel pisze:

   Dzisiejszy – jesteś niedzisiejszy, to obwieszczenie i to drugie też z 2014 roku, było już przytoczone w listopadzie jak zaczęła się afera z budową, więc wyjaśnij o co Ci chodzi z ponownym jej podawaniem.
   Skupiacie się na p. Zofii L., judzeni przez Przewodniczącego, bo jemu tak wygodnie, aby rozmydlić Jego udział w tej aferze – OSOBISTY !!!
   Co dzisiaj da ustalanie winnych czy niewinnych czytania lub nie tej decyzji, która została wywieszona na tablicy przy wejściu do urzędu gminy, a nigdy nikogo nie widziałem żeby tam stał i czytał cokolwiek, zwłaszcza że jest tam wiele innych informacji.
   Dzisiejszy, codziennie śledzisz info na BIP-ie, ilu znasz ludzi którzy by to robili, nie sporadycznie tylko codziennie.
   Przepytaj pozostałych Radnych z tamtej kadencji 2010 – 2014 czy wiedzieli, pokaż dokument z informacją że Radni zostali powiadomieni o takiej inwestycji.
   Wiesz i masz wiarygodny dokument to jazda do Prokuratury, a tu pisz konkrety, bo robi się coraz bardziej plotkarsko.
   Teraz trzeba zatrzymać budowę, a czas rozliczeń przyjdzie na jesień.

   4
   3
  • Strażak pisze:

   a to normalne! Żurek jak zawsze przerzuca winę na poprzednika. On nie zna innej metody.

   7
   0
  • z Hutek pisze:

   Fakt poczytaj stronę 16 decyzji srodowiskowej podpisanej przez Socha i zobacz w jaki sposob wojt zapewnił udział spoleczeczenstwa żenada aby tego gościa bronic

   6
   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).