Julia Kozik z Konopisk wystąpi w The Voice Kids

Gimnazjalistka z Konopisk – Julia Kozik będzie jedną z uczestniczek muzycznego talent show – The Voice Kids, który od 5 stycznia 2019 roku będzie nadawany na antenie TVP2.

Julia jest uczennicą III klasy gimnazjum w Konopiskach i od dziecka startuje w konkursach wokalnych z sukcesami reprezentując gminę i szkołę.

Początek programu 5 styczni o godz. 21:00 w TVP2.

Trzymamy kciuki!Kategorie:

3 odpowiedzi na “Julia Kozik z Konopisk wystąpi w The Voice Kids”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Tak jak więkoszość informacji na tej stronie, kolejna jest nierzetelna. Program nadawany będzie od jutra tj. 01.01.2019r, natomiast Julię zobaczymy dopiero 5 stycznia. Redaktorze weryfikuj pewne informacje i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

  11
  0
 2. Leszek pisze:

  a kogo to obchodzi

  9
  10
 3. ewa pisze:

  powodzenia super trzymam kciuki

  6
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).