Julia Kozik odpadła z The Voice Kids

Mimo bardzo dobrego występu w „Bitwach” The Voice Kids, Julia Kozik odpadła z dalszej rywalizacji. Kozik wraz z dwoma innymi uczestnikami zaśpiewała piosenkę Kate Perry „Unconditionally”.

Jej występ możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 Kategorie:

7 odpowiedzi na “Julia Kozik odpadła z The Voice Kids”

 1. Rybiarz pisze:

  Bardzo dobrze. Są lepsze osoby.

  7
  23
 2. Seba pisze:

  Mój stary pijany lepiej śpiewa od tej trójki

  8
  11
 3. Eve pisze:

  Zasługiwala co najmniej na finał, ma piękny, czysty głos. 3mam kciuki za dalszą rozwijającą się karierę tej młodej nastolatki. A ci, którzy źle się wypowiadają na jej temat pewnie jako jedni z pierwszych polecą kupić jej płytę :)

  15
  5
 4. mbox pisze:

  PULITZER dla r edatkora :)
  Chłopie, nie bierz tego tyle :):):)

  0
  0
 5. Mar pisze:

  Szkoda fajny głos ma

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).