Jolanta Teresińska nowym podinspektorem ds. oświaty w gminie Konopiska

Urząd Gminy Konopiska rozstrzygnął konkurs na stanowisko podinspektora ds. oświaty. Konkurs wygrała Jolanta Teresińska z Aleksandrii.

Według informacji z urzędu, spośród trzech kandydatek spełniających wymagania formalne wskazane w ogłoszeniu Jolanta Teresińska spełniła najwięcej wymagań dodatkowych tj. wykazała się odpowiednią wiedzą m.in. z zakresu znajomości przepisów Prawa Oświatowego i Karty Nauczyciela. Kandydatka legitymuje się wykształceniem wyższym o kierunku filologia polska.

Zaprezentowana wiedza i umiejętności pozwalają przypuszczać, że powierzone obowiązki będą wypełnione zgodnie z oczekiwaniami.

Jolanta Teresińska dotychczas pracowała w sekretariacie w Szkole Podstawowej w Łaźcu.

4 odpowiedzi na “Jolanta Teresińska nowym podinspektorem ds. oświaty w gminie Konopiska”

1. Mieszkaniec pisze:

Następne nie potrzebne stanowisko.

2. igła pisze:

Może z polecenia min. Czarnka do sprawdzania kto popiera protesty?

3. Obatel pisze:

Nauczyciel to nie zawód a stan umysłu ! Z takim człowiekiem się nie dogadasz, zawsze będzie wiedział lepiej.

4. \alex pisze:

Czyli inspektor i nadinspektor nie wystarczają trzeba jeszcze podinspektora zatrudnić
    To tak jak nie ma co z kasą robić dołóżcie się lepiej za śmieci a nie niepotrzebne posady stwarzać
    I co taka osoba będzie robiła na tym stanowisku HAŃBA