Jest zaktualizowana struktura organizacyjna Urzędu Gminy Konopiska. Zastępca wójta ma pod sobą trzech pracowników

Urząd Gminy Konopiska zaktualizował „Strukturę organizacyjną Urzędu Gminy Konopiska„. Według poniższego dokumentu, zastępca wójta zarabiający blisko 105 tys. zł rocznie, ma pod sobą referat oświaty i sportu. Zastępca wójta zarządza trzema pracownikami: z działu promocji, spraw społecznych i obsługi hali.

Łącznie w urzędzie jest ponad 35 etatów.

Ze strukturą urzędu można zapoznać się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Jest zaktualizowana struktura organizacyjna Urzędu Gminy Konopiska. Zastępca wójta ma pod sobą trzech pracowników”

 1. Jakub pisze:

  Chętnie zostanę opiekunem hali

  6
  0
 2. danuta pisze:

  A kolejny hit -to „pomoc” administacyjna dla referatu organizacyjnego…?

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).