Urząd Gminy Konopiska zaktualizował „Strukturę organizacyjną Urzędu Gminy Konopiska„. Według poniższego dokumentu, zastępca wójta zarabiający blisko 105 tys. zł rocznie, ma pod sobą referat oświaty i sportu. Zastępca wójta zarządza trzema pracownikami: z działu promocji, spraw społecznych i obsługi hali.

Łącznie w urzędzie jest ponad 35 etatów.

Ze strukturą urzędu można zapoznać się poniżej.

2 odpowiedzi na “Jest zaktualizowana struktura organizacyjna Urzędu Gminy Konopiska. Zastępca wójta ma pod sobą trzech pracowników”

1. Jakub pisze:

Chętnie zostanę opiekunem hali

2. danuta pisze:

A kolejny hit -to „pomoc” administacyjna dla referatu organizacyjnego…?