Jest szansa na zatrzymanie budowy oczyszczalni ścieków rybnych w Hutkach!

Poseł RP Tomasz Jaskóła zwrócił się z zapytaniem do Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w sprawie budowy oczyszczalni ścieków rybnych w Hutkach. Co na to GDOŚ? Odpowiedź na pismo Posła możecie zobaczyć poniżej.

Jest niewielka szansa na powstrzymanie tej inwestycji.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

10 odpowiedzi na “Jest szansa na zatrzymanie budowy oczyszczalni ścieków rybnych w Hutkach!”

 1. Antek pisze:

  BRAWA DLA POSŁA. JEDYNY, KTÓRY COKOLWIEK ZROBIŁ W NASZEJ SPRAWIE

  17
  4
 2. Jaro-62 pisze:

  Ogromny sukces. Pchnelo to nas do przodu niczym kopniak na księżyc. Szkoda tylko, że politycy zapominają o ogolnokrajowym problemie ochrony środowiska. Liczę u nich nie tyle na biezace wlaczanie sie do akcji, ile na kompleksowe rozwiazania prawne, leżące w ich możliwości. Od wielu lat sygnalizowany jest brak jakichkolwiek przepisów w zakresie morm zawartosci odorantow. Problem oczyszczalni w Hutkach, wśród zabudowy mieszkaniowej nie jest odosobniony. A brawo to będę bił, gdy polityk ten faktycznie coś dla nas zrobi, okaże się przydatny w rozwiazaniu naszego problemu. Jezeli tak sie stanie, to pierwszy pobiegne do niego z kwiatami.

  12
  2
  • Emanuela pisze:

   Tak Jaro , masz całkowitą rację.Napisanie jednego pisma ( dobre i to , bo na niektórych prawie siłą trzeba było wymóc chociaż tyle) dla Hutek niewiele dobrego wniosło.Bo co dalej? Pochwalimy się , że coś tam robimy, pismo do szuflady i po problemie.A jak będą pytać to z czystym sumieniem można będzie odpowiedzieć ,że przecież temat jest mi znany , interweniowałem itp…..
   Do kwiatów chętnie się dorzucę :))

   7
   3
  • Obywatel pisze:

   Jaro, a jakiś inny polityk, z innej opcji, zrobił cokolwiek, wysłał jakieś pismo do kogokolwiek ?
   Wolałbym się dołożyć do wieńców z szarfami dla naszych „ulubieńców”, Jerzego S, Jerzego Ż., Edwarda. B., dzięki którym problemy ekologiczne w gminie dopiero się zaczną.
   Odoranty to będzie mały pikuś.

   3
   4
 3. Ania pisze:

  Poseł Jaskóła chyba jako jedyny zainteresował się naszym problemem, no i wreszcie jest odpowiedź której nie mogliśmy się doczekać. Także ja i moja rodzina jesteśmy wdzięczni.

  3
  4
  • Emanuela pisze:

   A o jaką odpowiedź chodzi? Bo z tego pisma nic nie wynika, tyle tylko ,że wszystko trafiło do SKO o czym wiemy już od dawna.Są jakieś inne wieści?

   6
   0
 4. z Hutek pisze:

  Właśnie nieliczni udają ze coś robią a mieszkańcy cały czas ślą pisma i oczekują konkretnych działań ze strony władz Prawo tutaj nie działa pomimo faktu ze decyzję środowiskowa podpisała osoba juz nieuprawnione pomimo naszego sprzeciwu i zapaleniu smrodu przez przeszło 4 lata Jesteśmy oszukani ale nie bezradni. Działamy i liczymy ze w końcu prawo dotrze na nasze Hutki i budowa zostanie zatrzymana.

  9
  2
 5. matjas pisze:

  NIE MA ŻADNEJ SZANSY !!!, PANI PEWNA na Sz. JUŻ ponoć ZREZYGNOWAŁA z komitetu protestacyjnego, a rodzian pana JACKA B.-byłego radnego powiatowego już gości u siebie lud ukraiński na kwaterze.. więc co tu jest grane tego nie wie nikt..

  2
  1
 6. punisher pisze:

  „SMAŻALNIA STORY” ups ” OCZYSZCZALNIA STORY” :)???

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).