Jest pomysł na remont drogi powiatowej w Kopalni

Podczas ostatniej sesji Starosta Krzysztof Smela poinformował, że Powiat Częstochowski złożył 17. wniosków do konkursu w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Powiat chciałby otrzymać środki m.in. na przebudowę drogi powiatowej nr 1051 S w miejscowości Kopalnia, na długości 1,47 km. Wartość złożonego projektu wynosi 4,5 mln zł.

Natomiast, łączna wartość złożonych przez Powiat Częstochowski wniosków wynosi 133,37 mln złotych i obejmuje przebudowę 58,699 km dróg powiatowych oraz budowę budynku administracyjno-socjalnego na ODM 3 Poczesna.

Czy przebudowa drogi w Kopalni znajdzie finansowanie? Przekonamy się w najbliższych miesiącach.

Jedna odpowiedź do “Jest pomysł na remont drogi powiatowej w Kopalni”

1. robokoops pisze:

to zdjęcie akurat drogi wojewódzkiej, a mowa chyba o ul, Szkolnej