Jest pierwsza interpelacja w tym roku. Chodzi o słup oświetleniowy w Jamkach!

Jest pierwsza w tym roku interpelacja radnego. Karolina Książek zwróciła się do Wójta Gminy Konopiska z interpelacją dotyczącą postawienia słupa oświetleniowego przy ulicy Krajobrazowej w Jamkach.

Wszystko przez kradzieże dokonywane w jednej z posesji właśnie przy tej ulicy.

Wójt określił, że koszt postawienia słupa (projekt + wykonawstwo) wyniesie ok. 8000 zł. Interpelację radnej potraktował jako wniosek do budżet na 2021 rok.

Oby były pieniądze na tego rodzaju inwestycję.

Z interpelację można zapoznać się TUTAJ. Odpowiedź dostępna jest TUTAJ.