Jest petycja w sprawie oświetlenia w Aleksandrii Drugiej

Mieszkańcy Aleksandrii Drugiej wzięli sprawy w swoje ręce. Do Rady Gminy Konopiska wpłynęła petycja mieszkańców ulicy Podgranicze w Aleksandrii Drugiej, w której proszą o zamontowanie oświetlenia wzdłuż ich ulicy, na długości ok. 480 metrów.

Z petycją można zapoznać się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).