Jedna z urzędniczek ma koronawirusa. Połowa Urzędu Gminy Konopiska na kwarantannie!

Fatalne informacje dotarły do nas z Urzędu Gminy Poczesna. Jedna z urzędniczek, która jest również pracownikiem Urzędu Gminy Konopiska i Starostwa Powiatowego w Częstochowie, otrzymała wczoraj wyniki testu na koronawirusa. Okazało się, że test dał wynik pozytywny. Kobieta przechodzi teraz kwarantannę w izolacji domowej.

Z uwagi na jej kontakt z innymi pracownikami, kilkudziesięciu urzędników z Poczesnej, Konopisk i Częstochowy zostało odesłanych do domów na kwarantannę – potwierdził mi to Wójt Gminy Poczesna Krzysztof Ujma, który również przebywa na kwarantannie.

Co z Wójtem Jerzym Żurkiem? Nie udało nam się tego ustalić.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

9 odpowiedzi na “Jedna z urzędniczek ma koronawirusa. Połowa Urzędu Gminy Konopiska na kwarantannie!”

 1. Taa jasnd pisze:

  Fajne prima aprilis panie redaktorze urząd jest zamknięty od 3 tygodni

  5
  17
  • Taa pisze:

   Eh, po pierwsze to że urząd jest zamknięty dla petentów nie znaczy, że pracownicy nie chodza do pracy… Po drugie chodzą, odbierają telefony, wystawiają zaświadczenia które wysyłają e-mail itd itd. Po trzecie jest napisane , że to właśnie pracownicy urzędów są na kwarantannie a nie petenci. Wystarczy najpierw pomyśleć, dokładnie przeczytać i dopiero pisać , że to prima aprilis tak jakby kogoś miał rozbawić ten artykuł w tak trudnym czasie.

   25
   1
 2. Anom pisze:

  To prawda, wiedzieliśmy o tym już wczoraj, poza tym z takich rzeczy się nie żartuje.

  10
  0
  • Ola pisze:

   To nie jest śmieszne jedna radca prawny pracująca conajmniej w 3 miejscach mogła rozsiać że ho ho Ciekawe czy witała się z wójtem i przewodniczącym w UG w Konopiskach?

   7
   3
 3. Ola pisze:

  To nie jest śmieszne jedna radca prawny pracująca conajmniej w 3 miejscach mogła rozsiać że ho ho Ciekawe czy witała się z wójtem i przewodniczącym w UG w Konopiskach?

  5
  3
  • Obcy pisze:

   z wójtem pewnie nie, bo ten uciekł swoim zwyczajem i nie pokazuje się w urzędzie. Prędzej „dopadło” sekretarz (nie mylić z sekretarką, niższy poziom!), ale to jak mówią „Pan Bóg nie rychliwy …..”

   7
   3
 4. pola pisze:

  wszyscy ktorzy robia sobie kpiny z tak powaznej sytuacji jestescie oblesni nie zdajecie sobie sprawy ze dzisiaj ty a jutro inny caly kraj jest w rozpaczy i walczy a dla was to jest nic co z was za ludzie

  16
  2
  • Obywatel pisze:

   pola – nikt nie robi kpin z tej sytuacji, po ludzku można współczuć Pani Radczyni, ale wielu ludzi (ty może nie), pamięta jej wypowiedzi na sesjach Rady Gminy dotyczące tak usilnie bronionej przez wójta i resztę tej inwestycji w Hutkach.
   To była obraza rozsądku i obowiązującego prawa, ale po to się jest najętym prawnikiem aby gadać tak jak życzy sobie zleceniodawca.
   Inna ciekawostka, jaka zbieżność miejsc pracy Pani Radczyni : Starostwo, nasza Gmina i Poczesna, same nasuwają się powiązania, układy, znajomości itp., prawda ?
   Życzmy zdrowia tym którzy mieli z nią kontakt, jej też mimo wszystko, choć słowa „karma wraca” same się cisną na usta.

   7
   3
  • Obcy pisze:

   Obywatel, gdyby powiedzenie „karma wraca” miało się sprawdzać, to razem z radczynią powinno być zarażonych jeszcze parę osób. No bo….karma wraca…. Wójt uciekł do domu czy to też kwarantanna?

   9
   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).