Fatalne informacje dotarły do nas z Urzędu Gminy Poczesna. Jedna z urzędniczek, która jest również pracownikiem Urzędu Gminy Konopiska i Starostwa Powiatowego w Częstochowie, otrzymała wczoraj wyniki testu na koronawirusa. Okazało się, że test dał wynik pozytywny. Kobieta przechodzi teraz kwarantannę w izolacji domowej.

Z uwagi na jej kontakt z innymi pracownikami, kilkudziesięciu urzędników z Poczesnej, Konopisk i Częstochowy zostało odesłanych do domów na kwarantannę – potwierdził mi to Wójt Gminy Poczesna Krzysztof Ujma, który również przebywa na kwarantannie.

Co z Wójtem Jerzym Żurkiem? Nie udało nam się tego ustalić.

9 odpowiedzi na “Jedna z urzędniczek ma koronawirusa. Połowa Urzędu Gminy Konopiska na kwarantannie!”

1. Taa jasnd pisze:

Fajne prima aprilis panie redaktorze urząd jest zamknięty od 3 tygodni

• Taa pisze:

Eh, po pierwsze to że urząd jest zamknięty dla petentów nie znaczy, że pracownicy nie chodza do pracy… Po drugie chodzą, odbierają telefony, wystawiają zaświadczenia które wysyłają e-mail itd itd. Po trzecie jest napisane , że to właśnie pracownicy urzędów są na kwarantannie a nie petenci. Wystarczy najpierw pomyśleć, dokładnie przeczytać i dopiero pisać , że to prima aprilis tak jakby kogoś miał rozbawić ten artykuł w tak trudnym czasie.

2. Anom pisze:

To prawda, wiedzieliśmy o tym już wczoraj, poza tym z takich rzeczy się nie żartuje.

• Ola pisze:

To nie jest śmieszne jedna radca prawny pracująca conajmniej w 3 miejscach mogła rozsiać że ho ho Ciekawe czy witała się z wójtem i przewodniczącym w UG w Konopiskach?

3. Ola pisze:

• Obcy pisze:

z wójtem pewnie nie, bo ten uciekł swoim zwyczajem i nie pokazuje się w urzędzie. Prędzej „dopadło” sekretarz (nie mylić z sekretarką, niższy poziom!), ale to jak mówią „Pan Bóg nie rychliwy …..”

4. pola pisze:

• Obywatel pisze:

pola – nikt nie robi kpin z tej sytuacji, po ludzku można współczuć Pani Radczyni, ale wielu ludzi (ty może nie), pamięta jej wypowiedzi na sesjach Rady Gminy dotyczące tak usilnie bronionej przez wójta i resztę tej inwestycji w Hutkach.
      To była obraza rozsądku i obowiązującego prawa, ale po to się jest najętym prawnikiem aby gadać tak jak życzy sobie zleceniodawca.
      Inna ciekawostka, jaka zbieżność miejsc pracy Pani Radczyni : Starostwo, nasza Gmina i Poczesna, same nasuwają się powiązania, układy, znajomości itp., prawda ?
      Życzmy zdrowia tym którzy mieli z nią kontakt, jej też mimo wszystko, choć słowa „karma wraca” same się cisną na usta.

• Obcy pisze:

Obywatel, gdyby powiedzenie „karma wraca” miało się sprawdzać, to razem z radczynią powinno być zarażonych jeszcze parę osób. No bo….karma wraca…. Wójt uciekł do domu czy to też kwarantanna?