„Jak załatwić Gąsiorskiego” – tajne spotkanie z udziałem wójta?

W poniedziałek w Poraju odbyło się „tajne” spotkanie wójtów powiatów częstochowskiego i myszkowskiego. Według moich informacji, w spotkaniu tym miał uczestniczyć Wójt Jerzy Żurek. Tematyką spotkania było radzenie sobie ze stresem – „Jak radzić sobie ze stresem wynikającym z artykułów w mediach oraz licznych informacji publicznych”.

Niestety, dowiedziałem się nieoficjalnie, że włodarze rozmawiali wyłącznie o mojej osobie. Jeden z wójtów przyjechał na to spotkanie z prawnikami z Krakowa.

W dużej mierze spotkanie było poświęcone tematyce „Jak załatwić Gąsiorskiego„. Jeżeli to prawdziwa informacja, to powinny tym zainteresować się odpowiednie służby.

Poprosiłem o komentarz do tej sprawy Wójta. Do momentu pisania tego artykułu, Wójt nie udzielił mi odpowiedzi.

Chyba najwyższa pora na referendum w Konopiskach.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

16 odpowiedzi na “„Jak załatwić Gąsiorskiego” – tajne spotkanie z udziałem wójta?”

 1. Paweł Nowak pisze:

  REFERENDUM!

  88
  7
 2. Xdd pisze:

  I co się człowieku im dziwisz…

  24
  8
 3. Wolny pisze:

  Do tej pory wójtowie robili co chcieli.
  A teraz, jak im się patrzy na rączki ,dostają trzęsawki…

  24
  4
 4. Obserwator pisze:

  no cóż, po prostu portal Pana Gąsiorskiego obnaża ich kombinacje, kłamstwa, pisze prawdę, wygrywa w sądach, to jest im niewygodny. Jedyny portal na którym można coś ciekawego przeczytać i skomentować. Na stronie głównej urzędu to tylko pieśni pochwalne na rzecz wójta i jego przydupasów.

  19
  6
 5. Z Hutek pisze:

  Biedny ten nasz wójt cała swoją energię wkłada w to aby kogoś załatwić albo coś załatwić najpierw chciał załatwić Hutkom smród ale Hutki się postawiły to teraz próbuje załatwić Hutki te niepokorne….. Teraz przyszedł czas na Gąsiorskiego człowiek widzi i pisze a ma o czym Pan wójt że swoją warta bezwzględnych sługusów zamiast pracować na rzecz gminy to nieroby cały czas kombinują a krytyki narcyzy nie przyjmują czują się mądrzy ważni i bezkarni To że nie są mądrzy ani ważni to już dowiedli a bezkarni mam nadzieję że niedługo pozostaną Panie Gąsiorski taka karma tępić cwaniakow prostaków! REFERENDUM

  37
  3
 6. hutak pisze:

  Jak mozna byc zadowolony , kiedy wójt chce realizować budzet zakładając 20 milionów długu. Ludzie opamietajcie sie, to jest zagłada Konopisk. Na co wy jeszcze czekacie !!!!!!!!!!!!!!!!!

  11
  3
  • Mieszkanka pisze:

   samo 20 mln długu może nie byłoby takie straszne, chociaż i RIO już się baczniej, „z uwagą\ami” przygląda, tylko, że dochodów nie ma! A jak są to tylko z naszych podatków, bo nie umiał nic zdobyć dla gminy (tylko dla siebie). Jak poprzednicy sprowadzili dla gminy miliony to tylko się sądzić umiał, że nie tyle a tyle zdobyli! A sam zdobył?! Ile? ! Pieniacz i krzykacz (chociaż stękający). No ale ludziska kupują jego kłamstwa, jego opluwania przeciwników! Rozumu swojego nie mają? Jak długo będzie jechał na opluwaniu poprzedniego wójta i jego oświadczeniu lustracyjnym? Już dawno uległo to przedawnieniu, a gospodarzem dla gminy był dobrym. W gminie sie budowało, działo się, było miło. Nie to co teraz. I hucianie nie piszcie tu za Żurkiem potwarzy, że to poprzednik dał zgodę bo Żurek dał taką samą!
   Tylko zmiana wójta i bezradnych radnych zatrzyma upadek gminy!

   11
   4
  • Obywatel pisze:

   Mieszkanka – to nie potwarz, to prawda, jak możesz to popatrz w dokumenty tylko czytaj z uwagą, kto podpisał w 2014 roku zgody, Wójt i Jego zastępczyni, a do tego pracownicy gminni którzy nadal siedzą na swych stołkach, mimo zmiany władzy, tacy fachowcy czy jest jakiś układ w gminie ?
   Tchórzostwo obecnego wójta to inna sprawa, mógł zrobić w listopadzie 2019 to samo co zrobiła grupa protestująca w Hutkach po roku, wbrew kłodom które Wójt do spółki z Przewodniczącym rzucali im pod nogi.

   7
   1
 7. sami swoi pisze:

  Aśka na co jeszcze czekacie, kiedy ruszacie z listami poparcia na odwołanie wójta. Czas szybko ucieka, oby nie było za póżno. Powodzenia!

  13
  1
  • Obywatel pisze:

   Za późno to jest od Listopada 2018, gdy wygrali wybory, a dziś wielu się tego wstydzi i żałuje że dali się omotać głównemu propagatorowi roznoszącemu ulotki, jakie to będą inwestycje w gminie, w Hutkach.
   A dlaczego Aśka, a dlaczego nie Józek, Stefania, Władek czy Kryśka, nikt nie ma odwagi „dupska”ruszyć i stanąć wprost ?
   Może Edward ???

   13
   1
 8. Obywatel pisze:

  Panie Gąsiorski, Pan się trzyma, takie smutasy i cieniasy mogą Panu „skoczyć”, szlag ich trafia i tyle.
  Choć nie wszystko i nie wszystkim się podoba to co Pan robi, to generalnie robi Pan dobrą robotę, tylko na pańskich stronach mogą się ludzie wypowiedzieć, napisać, choćby wylewając swoje żale.
  Za to Panu dziękuję i trzymam kciuki za pańską działalność, a dla wielbicieli Wójta Gminy Konopiska i Rady Gminy, zostawmy „Pasma” i ich aplikację na telefony.
  Teraz wiecie dlaczego Wójt wraz Przewodniczącym Rady Gminy „udupił” propozycję Sołtyski Hutek o utworzenie niezależnej informacji sms-owej dla mieszkańców Gminy, a przynajmniej Hutek.
  Jakim trzeba być tchórzem ? Jakie trzeba mieć powody aby tak się bać ? Może smrodu większego niż ten z Oczyszczalni Ścieków Przemysłowych którą tak usilnie wraz z Przewodniczącym Rady Gminy chce otworzyć, wmawiając bezczelnie i kłamliwie ludziom że Inwestor ma już wszystkie pozwolenia, jak myślicie, a może są inne powody ???
  Panie Gąsiorski trzymaj Pan dalej na celowniku tych „władców”, w innych gminach też.

  13
  3
  • Cela pisze:

   Tych co wprowadzają w błąd ludzi o rzekomych pozwoleniach inwestora powinno wrzucać się do lochu w brudzi i smrodzie Wstyd szkoła to nie wszystko prostaczki! Hutki maja się dobrze a póki co inwestor nie ma powodów otwierać szampany Podżegacze od radnego i spółki minął 12 styczeń i 14 też minął i co z tego? Na szczęście to był zwyczajny szary dzień bez otwarcia!

   7
   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).