Jak wam nie wstyd? Jerzy Żurek z absolutorium

Mimo iż za chwilę Wójt Jerzy Żurek i jego radni mogą zostać poddani próbie referendalnej w sprawie ich odwołania, to nie przeszkodzi im, by na wczorajszej sesji jednogłośnie zagłosować w sprawie absolutorium dla Żurka za 2018 rok. Problem w tym, że w gminie Konopiska praktycznie nic się nie buduje, nic się nie robi, no można poza najdroższym chodnikiem w powiecie i kilkoma drogami.

Na czternastu radnych (jeden był nieobecny), wszyscy głosowali za udzieleniem Żurkowi absolutorium. Czy to radni opozycyjni z Konopisk i Aleksandrii, czy jego radni z Hutek i Rększowic. Dosłownie wszyscy.

Zapytam wprost, jak wam nie wstyd? Mam nadzieję, że w sierpniu ruszy procedura referendalna i pokażecie tej władzy, co o niej sądzicie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

17 odpowiedzi na “Jak wam nie wstyd? Jerzy Żurek z absolutorium”

 1. Lilak pisze:

  Wstyd! Ręce opadają!!!

  33
  5
 2. felix pisze:

  wszyscy do wymiany i to już.

  35
  5
 3. Paweł Nowak pisze:

  REFERENDUM !

  59
  6
 4. Fred Flonston pisze:

  I jak ma byc dobrze sie pytam ???brązowe nosy!!!za marna dietę wchodzą Żurkowi w cztery litery!!!powinni teraz wziasc odpowiedzialność ta materialna tez za to co wyprawia ich guru!!!

  20
  8
 5. grosz pisze:

  Radni trzymają się stołka,a co się robi dla gminy to ich wali”

  29
  8
 6. Klient pisze:

  Pytam czy Pan z Ksero też ZA.

  13
  8
 7. Redaktor jest kłamcą pisze:

  „Jak wam nie wstyd?” człowieku to demokracja. Referendum to zobaczysz ale jak na Małą pojedziesz po wypłatę. Żałosne to, widzę jednak ze tam gdzie władza się zmieniła to przestałes krytykować wójtów i radnych? Tak się robi dziennikarstwo? , na umowę o dzieło czy zlecenie? Dziwne zbiegi okoliczności. Ech..

  10
  33
  • Paweł Nowak pisze:

   Najgorszy wójt w historii gminy!

   28
   5
  • Redaktor jest kłamcą pisze:

   Zgadzam się ze wójt Socha był najgorszym wójtem w historii. Odszedł w hańbie robiąc wstyd na całą Polskę. Proponuję mieszkańcom Hutek zrobić pikietę za bagno z oczyszczalni w które ich wpakował rządzących że swoimi radnymi. Na dodatek próbował po raz kolejny siąść na stołku, bez wstydu.

   16
   13
  • ABC pisze:

   Tu się nie zgodzę ,najwięcej szczekają ci co mają najwięcej na sumieniu . Poproszę o wykaz inwestycji za te 4 lata pana Żurka ,jestem bardzo ciekaw co tam się znajdzie .

   8
   6
 8. BABEL pisze:

  ABC i REDAKTOR obaj macie rację,jeden wójt swoją decyzją wsadził HUTKI na minę a drugi jest obrażony że mieszkańcy żądają od niego pomocy,tylko jak by im pomógł to miałby ich wdzięczność do końca dni swoich,więc dlaczego traktuje ich jak wrogów……..

  8
  5
  • Prawda pisze:

   Redaktor nie pisze specjalnie nic o bylym wojcie , bo tamten zakręciłby mu kranik. A tak, brednie z tej strony płyną, a nasz gminny gwiazdor gliwickich dyskotek marzy o korycie.

   8
   4
 9. Obywatel pisze:

  Z demokracją nie wygrasz, ale patrząc na zdjęcia na oficjalnej stronie Urzędu, to radości nie widać, raczej lekkie przerażenie w niektórych oczach. Wójt i Przewodniczący uchachani przy kwiatach, choć Panie wręczające jakoś tak nie bardzo, ale kasa leci co miesiąc, więc trzeba żabę przełknąć i zagłosować jak Przewodniczący kazał, wszak on zarządza nimi.
  Oderwać ich od koryta nie będzie łatwo, ale jak tego się nie zrobi, to wyssają co się da, bo już wiedzą, że kolejny raz już im się nie uda.

  9
  3
 10. BABEL pisze:

  powiem Ci Obywatel że jak obejrzałem to większe obrzydzenie wzbudzili we mnie ci pseudoradni niż wójt i przewodniczący,zwykła zbieranina potakierów bez honoru,atmosferka, kwiatki jak w filmach Barei za komuny,nikt nie kuma że wójt to powołany przez społeczeństwo pracownik ,dostaje wypłatę od społeczeństwa i ma dla niego dobrze pracować a oni mają go rozliczać z tej roboty,przed wyborami włażenie do tyłka co to nie zrobią dla mieszkańców ,jacy to ,niezależni,, i pełni inicjatywy,do nich nie dociera że wójt nie może nic radnemu a oni jemu tak,no chyba że się pracują na stanowisku podległym wójtowi,najsmutniejsze jest to że tam są też młodzi ludzie którzy człowiek miał nadzieję będą mieli inne podejście do misji radnego niż te dinozaury ,niestety wójt celebryta górą i maszynki do głosowania pracują na jego ,,chwałę,,

  11
  2
 11. NIEZBEDNY pisze:

  KTO JEST NIEZALEZNY NAUCZYCIELKA Z WYGODY, KIEROWCA GMINBY Z LAZCA, KOLEZANKI PRZEWODNICZACEGO, MAZ NAUCZYCIELKI Z CZESTOCHOWY, CZY TEN Z MIEJSCOWOSCI BYŁEGO, A MOZE SYN BYŁEGO SAMI NIE ZALEZNI

  4
  2
 12. Demokracją pisze:

  Taka demokracja ciemniaki rządzą w gminie

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).