56-letnia Jadwiga Janik to skarbnik gminy Konopiska. Janik jest kolejną osobą w urzędzie, która zarabia ponad 100 000 zł rocznie. W ubiegłym roku było to 117 019,57 zł.

Janik posiada 318 000 zł oszczędności na współwłasność z mężem. Nie ma domu, mieszkania, ani działek. Jest współwłaścicielką dwóch samochodów, których wartości nie określiła.

Jej doświadczenie majątkowe znajduje się poniżej.

2 odpowiedzi na “Jadwiga Janik to kolejna osoba zarabiająca na pracy w urzędzie ponad 100 tys. zł”

1. Mirek pisze:

A jak przebiegła kontrola Rgionalnej Izby Obrachunkowej , czy na stronie gminy można przeczytać protokół?

2. Obserwator pisze:

Dom i mieszkanie przepisała na rodzinę? Czyżby obawiała się konfiskaty mienia?