Iwona Lisek nowym wicewójtem

Stało się to, o czym mówiono w gminie od dawna. Iwona Lisek została zastępcą wójta gminy Konopiska. Lisek do tej pory była dyrektorem Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach.

Lisek też nieudanie startowała na Wójta Gminy Kamienica Polska. Z gminą Konopiska związana jest od 2010 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

28 odpowiedzi na “Iwona Lisek nowym wicewójtem”

 1. Wyborca pisze:

  Na serio? Liskowa została wice? Nie było nikogo poważniejszego?

  50
  12
  • Henio pisze:

   Nie ma ludzi w naszej gminie za mało jest młodych wykształconych z terenu gminy trzeba brać z innych

   8
   2
 2. Jaguar pisze:

  Dramat!

  38
  14
 3. Leszek pisze:

  nie przyjemna baba,

  23
  13
 4. Obywatel pisze:

  Jaki Wójt, tacy Jego urzędnicy.
  Narobiła się kobitka na wszelakich imprezach gminnych, „nalizała” przez spodnie i spódnice to i doczekała się posady.
  Od teraz na dzień dobry będzie „Szanowni Państwo” itd.
  A kto na Jej miejsce, może czyjaś żona, poczekamy, zobaczymy.

  24
  13
 5. Gość pisze:

  Ludzie, ale jad z Was wychodzi. Ktokolwiek by to nie był, to i tak wylalibyście wiadro pomyj. Żenada. Mam tylko nadzieję, że los odpłaci kiedyś redaktorkowi za prowadzenie strony, która wydobywa z ludzi najgorsze instynkty….a wszystko oczywiście w przekonaniu niesienia prawdy. Żal.

  22
  15
  • Obywatel pisze:

   Gość – hejt dominuje w przestrzeni medialnej nie tylko tu, więc czego chcesz, no teraz norma w internecie, na portalach społecznościowych, poczytaj, przekonaj się, a że przy okazji wychodzą różne sprawy, sprawki i machloje władzy to inna sprawa.
   Masz możliwość napisać cokolwiek gdziekolwiek do Urzędu Gminy czy jej urzędników, tak aby i inni mieszkańcy to mogli przeczytać, żeby mogli się dowiedzieć ? – NIE
   Czytujesz BIP na bieżąco, żeby dowiadywać się o różnych ważnych sprawach dotyczących gminy ? NIE
   Czemu nie pytasz kiedy los odpłaci skorumpowanym ludziom, dlaczego nie potępiasz nepotyzmu w urzędach, tym naszym gminnym też ?
   A może po prostu jesteś jednym/jedną z nich, więc zrozumiałe że bronisz koryta i swoich.
   Jak się ktoś pcha w politykę, do władzy, na stołek, to musi się liczyć że nie wszyscy będą lubić, chwalić itd., Pani Iwona Lisek pewnie to wie, więc nie lizusuj.

   11
   3
 6. Mieszkanka pisze:

  Gratulacje moim zdaniem świetny wybór. Kompetentna osoba.

  16
  19
  • Obywatel pisze:

   Podaj kompetencje na które się powołujesz.
   Studia na AJD na „dziwnym” wydziale to nie są kompetencje na to stanowisko.
   Wieloletnia posada Dyrektorki GCK-u w Kamienicy Polskiej i w Konopiskach, prowadzenie zespołów dziecięcych, to też nie są kompetencje do zarządzania Gminą, no to jakie poza układami ?

   19
   7
 7. Samotny pisze:

  Gdyby nie żurek to była by lepsza niż on !

  8
  2
 8. Gość pisze:

  Ciekawe, czy wszyscy ci, ktorzy negatywnie wypowiadają się o Pani Iwonie mieli kiedykolwiek z Nią styczność. Według mnie jest to najbardziej kompetentna osoba na to stanowisko! Mądra, bystra kobieta, która zawsze chce jak najlepiej dla swoich podwładnych! Sumiennie wypełniająca powierzone jej obowiązki. Zazdrość zżera innych? Ciekawe jak długo by ktoś podołał na takim stanowisku i z tyloma obowiązkami… Ta kobieta to najlepszy wybór, jeszcze nie raz mieszkańcy gminy Konopiska się o tym przekonają.

  12
  6
  • Obywatel pisze:

   Gość, poza frazesami : kompetentna, mądra, bystra, która chce jak najlepiej, sumienna itd., nadal uciekasz od odpowiedzi, jakie ma kompetencje p. Iwona, konkretnie – kursy, szkolenia, studia podyplomowe. w tym zakresie : zarządzanie , finanse, administracja publiczna, itp.
   Od 2011 roku „siedzi” w tej samej kadzi co reszta gminnych zgniłków i co nic nie wie, nie rozumie, nie widzi co było i jest grane ?
   Wlazła między wrony musi krakać jak i ony – znasz to, więc przestać pisać te peany na jej cześć bo i tak ci nikt nie uwierzy, zwłaszcza ci którzy widzą ten „teatrzyk” z bliska, od lat.
   „…Ciekawe jak długo by ktoś podołał na takim stanowisku i z tyloma obowiązkami… – Jak jej było tak ciężko na tym stanowisku to przecież mogła zrezygnować, co o Judymie się naczytała ?
   „…Ta kobieta to najlepszy wybór, jeszcze nie raz mieszkańcy gminy Konopiska się o tym przekonają….” a przekonaliśmy się dotychczas ?

   2
   5
  • Sąsiadka pisze:

   Obywatel, a Żurek niby ma te kompetencje?! len,cham, i….ech, szkoda słów!

   7
   0
  • Obywatel pisze:

   Sąsiadka – a kto ma kompetencje w tej gminie, przecież zbyt mądrzy nie mogą tam pracować jak wszystkiemu Przewodniczy technik chemik z doświadczeniem w kombinatorstwie i trzymaniem ludzi w strachu i w szachu.
   Nawet jak ktokolwiek ma jakieś pojęcie o robocie to siedzi cicho, etacik dobra rzecz.

   4
   0
 9. Gość pisze:

  Ciekawe czy ktoś z wylewających wiadra pomyj obecnych tu osób czytał program wyborczy Pani Iwony Lisek i czy widział, jak wiele dobrego zrobiła dla gminy Kamienica Polska. Po bezpodstawnym hejcie i oskarżaniu o lizusostwo, jakie tu widzę, raczej wątpię.
  Zachęcam do zapoznania się z jej osiągnięciami i refleksji nad tym, czy może jednak Państwa plucie jadem nie jest aby bezpodstawne.
  Zachęcam również do zamienienia paru słów z Panią Iwoną – jestem pewna, że to również rozwiałoby wątpliwości, gdyż jest to bardzo mądra, obowiązkowa, ambitna osoba o czystym sercu. Idealna na stanowisko zastępcy wójta.
  Daję głowę, że przyniesie gminie wiele dobrego.
  Pozdrawiam ciepło wszystkich zniesmaczonych i życzę szerszych perspektyw i przede wszystkim trochę człowieczeństwa.

  11
  3
  • Obywatel pisze:

   Gość, ale się wysilasz, komu tę sciemę chcesz wstawić. Tyle dobrego dla gminy Kamienica Polska i jakoś ją nie wybrali na wójta, tak zbawicielka i cudotwórczyni, ajaj jaki żal.
   Program wyborczy to jest dla picu, wiesz to lepiej ode mnie, czytałaś program Żurka z poprzednich wyborów i tych obecnych i co ?
   „…bardzo mądra, obowiązkowa, ambitna osoba o czystym sercu. Idealna na stanowisko zastępcy wójta…” Dżizas, dalej kadzisz jej, bezkrytycznie, jak jesteś facet to rozumiem że możesz być zakochany w Niej, jak kobietą to, … no bywa różnie, ok rozumiem.
   Ewentualnie wchodzi w grę Twoje lizusostwo, no ale to jest przez Ciebie potępiane, więc co ?

   1
   3
 10. Wyborca pisze:

  Taaaaaka super. W rodowitej wsi jej nie wybrali? Czemu? Gdzie to dobro? Gdzie te kompetencje?

  5
  3
 11. Obserwator pisze:

  Jedno jest pewne. Chudzik i Aleksandria zostali na lodzie. Opłaciło się być świnią w kampanii wyborczej? A swoją drogą komu zrobili miejsce w ośrodku kultury?

  10
  3
 12. Gość pisze:

  No cóż…wywód Obywatela może by i zrobił wrażenie, gdyby nie jego tendencyjne zakończenie. Wszystko jak zwykle na tej stronie sprowadza się tylko do jednego, kto nie hejtuje, nie wylewa pomyj na obecną władzę ten musi być u koryta bądź lizus. A może warto przypomnieć sobie w słowniku pojęcie słowa obiektywizm, a nie tylko mamić innych nepotyzmem i innymi frazesami.

  4
  2
  • Obywatel pisze:

   Gość, dalej się silisz i ślinisz, robi się to już obrzydliwe, hejt hejtem a o obiektywizm trzeba pytać i o konkrety też, więc jak to z tymi kompetencjami, poza ogólnikowymi przymiotnikami typu mądra, dobra itd., ale tak obiektywnie.
   Nepotyzm to nie wrazes, to konkret, cytuję za słownikiem języka polskiego : „nepotyzm to dawanie pierwszeństwa krewnym i znajomym przy obsadzaniu stanowisk; kumoterstwo;” – to oczywiście nie występuje w tej gminie, w innych i tak dalej do góry.
   I co łyso Ci „Gość”, przetrzyj oczy i popatrz obiektywnie, na chłodno.

   1
   3
  • Obywatel pisze:

   No i gdzie te kompetencje Pani Iwony Lisek ?????

   2
   1
 13. Fiona pisze:

  Jaka Kalina? dyrektorem gckir bedzie dyrektor biblioteki wieczny kandydat na prezydenta czewy.

  7
  4
  • Obywatel pisze:

   Iwona wracaj, nie chcemy tego gbura o lisowatych oczkach. Wystraszy dzieci, a na imprezach kto będzie witał gości i społeczność, On ???
   Kolejny pieszczoch władzy.

   8
   0
  • Sąsiadka pisze:

   byłby głupi gdyby się zgodził! W bibliotece ma leżycho a tu trzeba zapieprzać!

   8
   0
 14. Rodzice pisze:

  Pani wicewojt prosimy panią żeby zrobiła pani porządek z paleniem papierosów w szkole w Konopiskach codziennie rano czuć w całej szkole dym papierosowy bardzo prosimy pania by pani zakończyła definitywnie ten proceder prosze zwruci uwagę na sprzataczki by nie truto już naszych dzieci

  8
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).