Inwestor oczyszczalni ścieków rybnych pozwał mieszkańców Hutek!

Inwestor budowanej oczyszczalni ścieków rybnych w Hutkach rozsyła pozwy do osób protestujących w obronie mieszkańców Hutek. Wiem o co najmniej trzech pozwach. Chodzi o rzekome naruszenie dóbr osobistych firmy Hur-Pol – inwestora oczyszczalni ścieków rybnych w Hutkach przez komitet obrony Hutek.

Hur-Pol żąda przeprosin na antenie TVP, na łamach Gazety Wyborczej i zadośćuczynienia w wysokości po 6000 zł co najmniej od trzech osób. Inwestora reprezentuje kancelaria radcowska z Częstochowy.

Do sprawy na pewni wrócimy. Szykują się bardzo medialne procesy. Pierwsze rozprawy już w sierpniu przed Sądem Okręgowym w Częstochowie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

21 odpowiedzi na “Inwestor oczyszczalni ścieków rybnych pozwał mieszkańców Hutek!”

 1. Szikaka pisze:

  Pójdą do niego odpracować te 6000zł

  9
  6
  • Foxy pisze:

   Oj Szikaka po takim komentarzu to Ci pewnie poszybowało poczucie własnej wartości. Szkoda ze kosztem złośliwości wobec innych.

   10
   2
 2. Fred Flonston pisze:

  Na miejscu zwolenników Wójta ( czytaj byłych ) nie odpuscilbym mu tego ze pozwolił sie tak panoszyć temu pseudo przedsiębiorcy z gminy Starcza.ludzie nie bójcie sie żadnych pozwów. Wpierw musi udowodnić,ze naruszyliscie jego dobra. Nie bierzcie adwokatów z Czewy bo wtedy przegracie.nie bedzie P.Żurka na stanowisku to i pan od makreli sie zawinie.

  40
  5
 3. Paweł Nowak pisze:

  Tylko referendum może uzdrowić sytuację

  58
  5
  • Fred Flonston pisze:

   Referendum? Tylko Taczka i wyjazd z gminny uzdrowi cała ta chora sytuacje . Inwestor wybrał 3 ogniwa żeby zastraszyć reszte. Mam pytanie czy mieszkańcy złożyli jakiś donos do prokuratury lub CBA w związku z podejrzeniem układu ?

   29
   4
 4. Bob pisze:

  Mala poprawka…. inwestor jest z gminy Kamienica Polska a nie z gminy Starcza

  11
  1
 5. BABEL pisze:

  niech inwestor przyjdzie w niedzielę pod remizę to będzie mógł się publicznie do telewizji wypowiedzieć o swojej ,,krzywdzie,, a po programie może mieć szansę na ,,wypłatę odszkodowania,, od mieszkańców HUTEK którzy go tak bardzo ,,skrzywdzili,, bezczelność tego faceta i poczucie bezkarności nie zna granic,może czas zainteresować skarbówkę skąd facet ma kilkanaście baniek na tę ,,super oczyszczalnię,,ciekawe jakie mu dobra naruszono bo to że on ludziom z HUTEK chce życie obrzydzić przez tą śmierdzącą inwestycje to nie jest żadnym naruszeniem dóbr osobistych,liczy na to że ktoś się wystraszy to znaczy że sam zaczyna się bać,typowa reakcja zagrożonego cwaniaczka

  39
  4
  • Rybiarz pisze:

   A czy ktoś ci zagląda do portfela? Zajmij się swoim wynagrodzeniem. Pan Huras daje uczciwie zarobić i sam pieniędzy nie kradnie bo niby skad. Ma pozwolenie na budowę, to buduje. Miejcie pretensje do osoby która tą decyzję wydała. Postawcie się na miejscu inwestora….. Oj ludzie ludzie…

   9
   36
  • Konopielka pisze:

   Pierwszy raz zgadzam się z Rybiarzem.
   Pretensje do tych co się zgodzili na budowę trzeba mieć a inwestor jak każdy inny poprostu chce zarobić. Niech już Hutki siedzą cicho bo od tych ich krzyków migreny idzie dostać. Co wy myślicie że telewizja wam pomoże? Nie w tym przypadku.

   12
   23
  • Obywatel pisze:

   …daje uczciwie zarobić i sam pieniędzy nie kradnie bo niby skad… – No takiego lizusostwa to dawno nie czytałem, ale sam nick mówi kim jest „to to” co tak pisze.
   …Niech już Hutki siedzą cicho bo od tych ich krzyków migreny idzie dostać… – Konopielka ty nie masz migreny tylko łeb cię nap…a, pytanie od czego.
   Szikaka – a ty swoje odpracowałeś że wiesz jak to się robi ?

   12
   4
  • On pisze:

   No uczciwe płaci całe 12zl za godzinę śmiech na sali ta jego płaca ale fakt pretensje za to inwestycje powinny być do tego co wydał decyzję

   8
   4
 6. BABEL pisze:

  Rybiarz a może byś się razem z inwestorem postawił na miejscu mieszkańców Hutek,a ty co jego księgowy , jak czysty to się nie musisz martwić o niego,szkoda że ten ,,kryształ,, nie pytał mieszkańców o zdanie przed rozpoczęciem tego niewypału,że też nie ,,uszczęśliwił,, tą inwestycją swoich sąsiadów w RUDNIKU WIELKIM…….Oj ty człowieczku człowieczku………..

  20
  3
 7. xxxxx pisze:

  mieszkancy Hutek jezeli jestescie tacy wojownicy okej wasza sprawa tylko nie rozumiem dlaczego macie pretensje do Zurka dlaczego glosno nie mowicie i nie pociagacie do odpowiedzialnosci tego ktory wydal zezwolenie na budowe zacznijcie walczyc z innej strony i uderzcie sie w piersi kto jest temu winien

  8
  41
  • Obywatel pisze:

   Ty się wczoraj obudziłeś wielbicielu obecnego wójta, nie wiesz o co pretensje ? Poświęć 2 – 3 godziny i poczytaj kilkadziesiąt postów na tej stronie, tak od grudnia 2018 do dzisiaj, to może zrozumiesz.
   A co do jego poprzednika, przyjdź w niedzielę to się może dowiesz, a ucałowałeś dłoń p. Jarosz na „wspaniałym” festynie gminnym, bo mieszkańcy Hutek raczej powinni ją gryźć za złożony podpis.
   …zacznijcie walczyc z innej strony i uderzcie sie w piersi kto jest temu winien… – walczą na każdą możliwą stronę, a z tym uderzaniem się w piersi, to we własne czy może wskażesz w czyje ?

   22
   4
  • Z Hutek pisze:

   Uderzamy otwarcie w tego co wydał ale iw tego co powinien naruszyć chore decyzje wójt to ciągłość władzy i obowiazki

   17
   5
 8. Rybiarz pisze:

  Niestety wczoraj obaliłem za dużo piwka i dziś nie mogłem się zjawić.

  0
  4
  • Sługa pisze:

   Obywatel co ja mam czytać przez 3 godziny? Posty czy komentarze na tym nędznym gnojowniku nazywanym niezależnym portalem gminy? Obywatel sługo nieudolny lub Stanisławie G. bo nie wiem czy już mam pisać oficjalnie że IP się pokrywa czy nie. Prywatna sprawa vs prywatni ludzie. Urząd tutaj nie ma nic. Raczej komitet strajkujących się pogubił i już sam nie wie co i jak.

   6
   9
 9. frytka pisze:

  Po coś wlazł do tego gnojownika?

  10
  1
 10. Z Hutek pisze:

  Sługa koncz bo już widać twój poziom

  5
  1
 11. Obywatel pisze:

  Sługa – faktycznie przesadziłem, wymagać od ciebie i twego kumpla XXXXX, czytania ze zrozumieniem przez 2 – 3 godziny, to przesada, to dla was zbyt duży wysiłek intelektualny.
  Dla normalnych ludzi istotniejsze jest IQ nić IP, no ale to trzeba wiedzieć co to jest.
  Aha, a komitety strajkowe to jest co innego, więc …
  Napij się bimbru, zagryź śledziem, poklep po plecach z kolegą, może ktoś postawi Wam „małpkę”, fajne macie życie, mega ciekawe.

  8
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).