I Parafialny Festyn Rodzinny w Konopiskach

Parafia św. Walentego w Konopiskach zaprasza wszystkich na I Parafialny Festyn Rodzinny, który odbędzie się w niedzielę 30 czerwca o godz. 16:00 po mszy św.

Organizator przewiduje wiele atrakcji dla najmłodszych.

Szczegóły na plakacie.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).