Gwarek Zabrze i Płomień Częstochowa najlepsi w Konopiska CUP 2021

W miniony weekend w Konopiskach odbył się turniej piłki nożnej halowej U10 i U12 – Konopiska CUP 2021. W każdej kategorii wzięło udział po sześć zespołów. Turniej U10 wygrali piłkarze Gwarka Zabrze, a turniej U12 zawodnicy Płomienia Częstochowa.

klasyfikacje:

U10:
1. Gwarek Zabrze – 13pkt
2. Victoria Częstochowa – 13pkt
3. Lot Konopiska – 10pkt
4️. Pogoń Kamyk – 6pkt
5️. Stradom Częstochowa – 3pkt
6️. Sokół Wręczyca – 0pkt

U12:
1. Płomień Częstochowa – 11pkt
2. Gwarek Zabrze – 11pkt
3. Victoria Częstochowa – 9pkt
4️. Lot Konopiska – 9pkt
5️. LKS Kamienica Polska – 4pkt
6️. Sparta Lubliniec – 1pkt

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).