Grzegorz Dyner stracił fotel w Zarządzie Powiatu Częstochowskiego!

Grzegorz Dyner stracił fotel w Zarządzie Powiatu Częstochowskiego. Mimo iż w powiecie rządzi PSL, z którego Dyner startował do powiatu, jego miejsce zajęli inny radni. Przewodniczącym Rady Powiatu Częstochowskiego został Andrzej Kubat, wiceprzewodniczącymi Urszula Całusińska i Sebastian Cierpiał.

Starostą częstochowskim ponownie został Krzysztof Smela. Jego zastępcą, czyli wicestarostą częstochowskim został Jan Miarzyński (Wspólnota Samorządowa). Etatowymi Członkami Zarządu Powiatu zostali: Henryk Kasiura (PSL) i Adam Morzyk (Porozumienie dla Powiatu Częstochowskiego), zaś nieetatowym – Gwidon Jelonek (Wspólnota Samorządowa).Kategorie:

11 odpowiedzi na “Grzegorz Dyner stracił fotel w Zarządzie Powiatu Częstochowskiego!”

 1. Wyborca pisze:

  I dobrze !

  24
  3
 2. Obywatel pisze:

  Za tą statuetkę dla nieudacznika. I dobrze. Kpina z władzy i kolesiostwo.

  15
  0
 3. Stopa pisze:

  Ja tam widzę krzesła a nie fotel! Gąsiorku, abdykuj bo jesteś nieskuteczne w swojej propagandzie. Premii chyba nie było.

  8
  19
 4. Wyborca pisze:

  I dobrze

  10
  0
 5. prawy pisze:

  Najwyższy czas z ZOMO oczyścic !

  20
  2
 6. gość pisze:

  Panie radny, będąc osobą zaufania publicznego chciałbym zadac panu pytanie: Czy był pan funcjonariuszem ZOMO w milicji obywatelskiej w czasie działania Solidarności?

  24
  0
 7. Edek pisze:

  I bardzo dobrze szkoda że dostał się do rady bo już się nie dobrze robi od Baldygow i Dynera wszędzie gdzie się tylko da to się ryja do koryta.

  16
  0
 8. Sąsiadka pisze:

  nareszcie ktoś się na nim poznał? to przecież oczywiste było od zawsze! po co na niego głosowaliście?! Pokażcie palcem kto głosował? niech się wstydzi.

  10
  0
 9. edek pisze:

  Proszę podać ile kasy otrzymuje radny powiatowy Dyner miesięcznie?

  8
  0
 10. z Hutek pisze:

  Ja tez się ciesze

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).