Gminna prezentacja Stołów Bożonarodzeniowych w Konopiskach

W niedzielę 16 grudnia w Hali Sportowej w Konopiskach odbędzie się Gminna prezentacja Stołów Bożonarodzeniowych, podczas której lokalne KGW zaprezentują swoje specjały. Podczas prezentacji odbędzie się również jarmark bożonarodzeniowy.

Początek o godz. 16:00.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).