Gminna Prezentacja Stołów Bożonarodzeniowych

W niedzielę 15 grudnia w Gminnej Hali Sportowej odbyła się coroczna Prezentacja Stołów Bożonarodzeniowych połączona ze świątecznym jarmarkiem.

Podczas wydarzenia nie zabrakło kolęd, występów, świątecznych potraw oraz pięknych ozdób.

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć. /UG/

fot. UG Konopiska

2 odpowiedzi na “Gminna Prezentacja Stołów Bożonarodzeniowych”

1. Gość pisze:

Przykro, że na zdjęciach nie został przedstawiony stoł, ktory przygotowała Grupa Wsparcia Młodzieżowej Orkiestry Dętej, bo był przepiękny!

2. Redaktor Moderuje pisze:

Zapraszam na stronę gminy. Tam jest obszerna relacja i orkiestra tam jest !:)