Gminna Biblioteka Publiczna w Konopiskach od dziś ponownie otwarta!

Gminna Biblioteka Publiczna w Konopiskach oraz jej filie od dziś są ponownie otwarte dla Czytelników. Wszystko z zachowaniem wymaganych środków ochrony i bezpieczeństwa.

Wypożyczenia w Bibliotece w Konopiskach oraz w Filii w Aleksandrii i Rększowicach będą odbywać się w dotychczasowych godzinach.

Zmianie ulegają dni i godziny wypożyczania w Filii w Hutkach. Od poniedziałku 11.05.2020 do odwołania, książki wypożyczać będzie można w środy w godzinach: 14.00 – 17.00 oraz w czwartki w godzinach: 13.00 – 16.00. /Gminna Biblioteka Publiczna w Konopiskach/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).