Gmina szuka dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach

No i stało się. Po zaangażowaniu „wybitnej” dyrektor na stanowisku wicewójta, czas rozpisać konkurs na dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach. W ubiegłym roku dyrektor GCKiR operował budżetem 1 410 850 zł. Umowa będzie podpisana na okres 3 lat.

Wymagania są spore. Pensja to ok. 60-70 tys. zł rocznie (wg oświadczeń majątkowych).

Zainteresowanych odsyłam do ogłoszenia TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

4 odpowiedzi na “Gmina szuka dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach”

 1. obojętny pisze:

  Ludzie z gminy nie maja już ochoty na następną kompromitacje. Dotychczas Żurek w konkursach na kierownicze stanowiska wybierał tylko kandydatów z poza mieszkańców naszej gminy. Takie przypadki były przy wyborze dyrektora gimnazjum w Konopiskach, dyrektorki przedszola w Konopiskach, dyrektorki szkoły w Łaźcu, kierownika USC, V-ce wójta gminy. Oto takiego dobrego mamy wójta, jak troszczy się o awanse młodych ludzi z gminy. Za to jego synalek znalazł stołek kierowniczy w wodociągach. Brawo dla nepotyzmu!!!!!!!

  15
  0
 2. Z Hutek pisze:

  Co taki krótki termin tylko do 3 grudnia? Składamy spieszymy sie

  5
  0
 3. Mieszkanka pisze:

  znów będzie ktoś ze zrzutów? bo musi być bmw? (bierny, mierny ale wierny?) I to za kolesiowe wynagrodzenie.?

  7
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).