Gmina przeznaczyła 200 000 zł na sport w 2020 roku

Wójt Gminy Konopiska ogłosił konkurs na realizację zadań w dziedzinie kultury fizycznej i sportu w 2020 r. Gmina na ten cel w tym roku przeznaczy 200 000 zł.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

2 odpowiedzi na “Gmina przeznaczyła 200 000 zł na sport w 2020 roku”

1. Hitkacz pisze:

REFERENDUM!!!! PO CO TYLE NA TAKIE GŁUPOTY PRZEZNACZAĆ LEPIEJ BY JUŻ COŚ WYREMONTOWALI COKOLWOEK…

• Marysia pisze:

no przecież musi mieć z czego sponsorować Raków Częstochowa, Włókniarza i innych. Panie wójt! jeszcze Arka Gdynia! i Falubaz Zielona Góra! i wiele innych klubów w Polsce!