Gmina przeznaczy na sport o 40 proc. mniej pieniędzy!

Jeszcze rok temu gmina Konopiska miała do wydania 200 000 zł na sport. Niestety, w ubiegłym roku zwarto tylko jedną umowę na kwotę 85 947,71 zł. Tegoroczny budżet gminy na sport jest znacznie mniejszy. W tym roku gmina Konopiska zamierza przeznaczyć na realizację zadań w dziedzinie kultury fizycznej i sportu tylko 120 000 zł.

Właśnie został ogłoszony konkurs w tej sprawie. Dokumenty można składać do 24 lutego 2021 roku.

Szczegóły znajdują się TUTAJ.

4 odpowiedzi na “Gmina przeznaczy na sport o 40 proc. mniej pieniędzy!”

1. Jola pisze:

Wójt najpierw ćwiczył Hutki nie dały się to teraz sportowców będzie ćwiczył. Kasę dla znajomych pewnie zbiera. Wstyd wojcie!

2. Luzak pisze:

To było do przewidzenia, gmina się kończy. Jedyny ratunek to poszukać młodych ludzi , prężnych i otwartych na pracę, a temu emerytowi podziękować , bo nic dobrego nie robi dla mieszkańców.

3. Andrzej pisze:

Gminy nawet nie stać na zamontowanie 1 lampy w Jamkach. A emeryci w Gops mają się dobrze.

4. OTTO pisze:

Na tapczanie-przepraszam w gabinecie siedzi leń, nic nie robi cały dzień:-)