Gmina przeznaczy na sport o 40 proc. mniej pieniędzy!

Jeszcze rok temu gmina Konopiska miała do wydania 200 000 zł na sport. Niestety, w ubiegłym roku zwarto tylko jedną umowę na kwotę 85 947,71 zł. Tegoroczny budżet gminy na sport jest znacznie mniejszy. W tym roku gmina Konopiska zamierza przeznaczyć na realizację zadań w dziedzinie kultury fizycznej i sportu tylko 120 000 zł.

Właśnie został ogłoszony konkurs w tej sprawie. Dokumenty można składać do 24 lutego 2021 roku.

Szczegóły znajdują się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

4 odpowiedzi na “Gmina przeznaczy na sport o 40 proc. mniej pieniędzy!”

 1. Jola pisze:

  Wójt najpierw ćwiczył Hutki nie dały się to teraz sportowców będzie ćwiczył. Kasę dla znajomych pewnie zbiera. Wstyd wojcie!

  11
  0
 2. Luzak pisze:

  To było do przewidzenia, gmina się kończy. Jedyny ratunek to poszukać młodych ludzi , prężnych i otwartych na pracę, a temu emerytowi podziękować , bo nic dobrego nie robi dla mieszkańców.

  16
  0
 3. Andrzej pisze:

  Gminy nawet nie stać na zamontowanie 1 lampy w Jamkach. A emeryci w Gops mają się dobrze.

  16
  0
 4. OTTO pisze:

  Na tapczanie-przepraszam w gabinecie siedzi leń, nic nie robi cały dzień:-)

  8
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).