Gmina na kulturę przeznaczy więcej pieniędzy niż na sport dzieci i młodzieży!

Wójt Gminy Konopiska ogłosił konkurs na realizację zadań w dziedzinie kultury i sztuki na 2021 rok. Na tegoroczną realizację zadania gmina przeznaczy 150 000 zł, czyli o 30 000 zł więcej niż na sport!

Dokumenty należy składać do 25 lutego 2021 roku.

Informację o konkursie znajdziecie TUTAJ.

2 odpowiedzi na “Gmina na kulturę przeznaczy więcej pieniędzy niż na sport dzieci i młodzieży!”

1. Jasnowidz pisze:

Pkt. 1i2 celu konkursu będzie bardzo okrojony z powodu obostrzeń.

2. Kolega pisze:

Gmina bierze duży przykład z państwa emeryt ma mieć wszystko a debile płacić podatki, nic dziwnego jak emeryci rządzą tu Żurek a wyżej Kaczor