Gmina Konopiska sponsorem Włókniarza Częstochowa

Gmina Konopiska ma pewien problem. Nie dość, że Wójt nie pozyskuje dla gminy praktycznie żadnych zewnętrznych pieniędzy, to nie ma pieniędzy na sport. Przepraszam, są pieniądze na piłkę nożną, ale nie ma na inne sporty. W tym tygodniu ukazała się informacja, że gmina Konopiska została sponsorem Włókniarza Częstochowa. Super!

Ciekawe, ile to wasz kosztuje. Oczywiście, zapytałem gminę i czekam na odpowiedź.

Osobiście, wolałbym, by gmina przeznaczyła te pieniądze na sport dzieci i młodzieży (inny niż piłka nożna – koszykówka, siatkówka, tenis stołowy, lekkoatletyka, szachy, itp.) na terenie gminy. Szkoda, że wójt myśli inaczej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

15 odpowiedzi na “Gmina Konopiska sponsorem Włókniarza Częstochowa”

 1. Fred Flinston pisze:

  Żużel jest w naszej krwi👍👍👍Kasę napewno wyłożył Pan Huras z rybiarni wiec nie ma co bić piany.

  13
  1
 2. z Hutek pisze:

  Kasa w gminie Konopiska jest tyko dla wybranych działań. Reklama

  16
  0
 3. GM pisze:

  I już nie wiem, śmiać się trzeba, czy płakać…

  16
  0
 4. Fajna gmina pisze:

  Nie ma kasy na bieżące sprawy w gminie ale na włóknarz sa ciekawe czyj ten pomysł

  16
  0
 5. Strażak pisze:

  a może Arka Gdynia? albo Falubaz Zielona Góra? Tyle kasy ma do rozdawania, tej którą pozyskał dla gminy, że już nie wiadomo na co przeznaczać! Tylko czemu ciągle płacze, że nie ma na nic pieniędzy?

  15
  0
 6. Matka dziecka szkolnego pisze:

  A co redaktor ma przeciwko piłce nożnej?

  2
  9
 7. fafik pisze:

  Kiedy podjęto uchwałę w tej sprawie? Co na to radni?

  19
  0
 8. z Hutek pisze:

  No właśnie radni wiedzą czy nie?

  13
  0
 9. Sąsiad pisze:

  bierze kredyty a potem sponsoruje kluby sportowe z innych samorządów? Co z tego ma?

  10
  0
  • fafik pisze:

   Zabezpiecza tyły.

   10
   0
  • Hiei pisze:

   Ci Panowie, co obecnie rządzą gminą nadają się jedynie do prowadzenia ,,KS Tęcza”, bo takich jaj, jakie ostatnio widzimy w gminie, nie powstydziłby się sam Bareja. Panowie, działajcie tak dalej a poziomem absurdu przebijecie Monty Pythona!

   7
   1
 10. Hiei pisze:

  Dlaczego gmina ma się ograniczać? Może od przyszłego sezonu w Locie zagra Ronaldo. Wystarczy tylko wyłożyć jeszcze więcej kasy z naszych podatków na pierdoły.

  11
  0
 11. punisher pisze:

  Trzeba myśleć z rozmachem LIGA MISTRZÓW UEFA czeka…
  Sami pomyślcie – Ford PepsiCo HTC Nissan Heineken UniCredit MasterCard PlayStation oraz…GMINA KONOPISKA!!!

  10
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).